autobus 169 | inne linie z przystanku: 169, 182, 190, 218, | |||||||
przystanek Ozimina n/ż | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 27 41 58 18 39 58 15 30 45 00 15 32 47 02 17 32 47 02 17 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 32 47 02 17 32 47 02 17 32 48 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 17 30 45 00 15 30 45 00 15 38 55 14 34 54 14 34 54 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 34 52 12 32 53 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 16 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 16 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 15 35 55 15 35 55 16 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 16 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 | Os. Kopernika n/ż Trębacka n/ż Ściegiennego Tęczowa Promienista Grochowska Marcelińska Szamotulska Opalenicka Polna Szpital n/ż Szylinga n/ż Rondo Kaponiera Rondo Kaponiera Zamek n/ż Urząd Wojewódzki n/ż Urząd Marszałkowski n/ż Armii Poznań n/ż Słowiańska n/ż Ozimina n/ż 1 - Os. Przyjaźni n/ż 3 - Os. Pod Lipami n/ż 4 - Rondo Solidarności n/ż 5 - Os. Kosmonautów n/ż 6 - Os. Wichrowe Wzgórze n/ż 9 - Naramowice n/ż 10 - Os. Łokietka n/ż 11 - Kupały n/ż 12 - Łużycka n/ż 13 - Stoińskiego 14 - Kurpińskiego 15 - Wojciechowskiego 16 - Os. Chrobrego n/ż 17 - Os. Jagiełły n/ż 18 - Wieża RTV n/ż 19 - Os. Zygmunta Starego n/ż 20 - Szymanowskiego n/ż 21 - Szeligowskiego n/ż 22 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy