autobus 169 | inne linie z przystanku: 169, 171, 178, 182, 185, | |||||||
przystanek Os. Wichrowe Wzgórze | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 33 47 04 24 47 06 23 38 53 08 23 40 55 10 25 40 55 10 25 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 40 55 10 25 40 55 10 25 40 56 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 25 38 53 08 23 38 53 08 23 45 02 21 41 01 21 41 01 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 40 58 18 39 00 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 24 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 23 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 22 42 02 22 42 02 24 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 23 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 | Os. Kopernika Trębacka Ściegiennego Tęczowa Promienista Grochowska Marcelińska Szamotulska Opalenicka Polna Szpital Szylinga Rondo Kaponiera Rondo Kaponiera Zamek Urząd Wojewódzki Urząd Marszałkowski Armii Poznań n/ż Słowiańska Ozimina Os. Przyjaźni Os. Pod Lipami Rondo Solidarności Os. Kosmonautów Os. Wichrowe Wzgórze 3 - Naramowice 4 - Os. Łokietka 5 - Kupały 6 - Łużycka n/ż 7 - Stoińskiego 8 - Kurpińskiego 9 - Wojciechowskiego 10 - Os. Chrobrego 11 - Os. Jagiełły 12 - Wieża RTV 13 - Os. Zygmunta Starego 14 - Szymanowskiego 15 - Szeligowskiego n/ż 16 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy