autobus 169 | inne linie z przystanku: 169, 171, 178, 182, 185, 218, | |||||||
przystanek Os. Wichrowe Wzgórze n/ż | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 33 47 04 24 47 06 23 38 53 08 23 40 55 10 25 40 55 10 25 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 40 55 10 25 40 55 10 25 40 56 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 25 38 53 08 23 38 53 08 23 45 02 21 41 01 21 41 01 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 40 58 18 39 00 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 24 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 23 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 41 00 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 24 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 23 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 | Os. Kopernika n/ż Trębacka n/ż Ściegiennego Tęczowa Promienista Grochowska Marcelińska Szamotulska Opalenicka Polna Szpital n/ż Szylinga n/ż Rondo Kaponiera Rondo Kaponiera Zamek n/ż Urząd Wojewódzki n/ż Urząd Marszałkowski n/ż Armii Poznań n/ż Słowiańska n/ż Ozimina n/ż Os. Przyjaźni n/ż Os. Pod Lipami n/ż Rondo Solidarności n/ż Os. Kosmonautów n/ż Os. Wichrowe Wzgórze n/ż 3 - Naramowice n/ż 4 - Os. Łokietka n/ż 5 - Kupały n/ż 6 - Łużycka n/ż 7 - Stoińskiego 8 - Kurpińskiego 9 - Wojciechowskiego 10 - Os. Chrobrego n/ż 11 - Os. Jagiełły n/ż 12 - Wieża RTV n/ż 13 - Os. Zygmunta Starego n/ż 14 - Szymanowskiego n/ż 15 - Szeligowskiego n/ż 16 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy