autobus 169 | inne linie z przystanku: 169, 174, 182, 218, | |||||||
przystanek Os. Pod Lipami n/ż | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 30 44 01 21 43 02 19 34 49 04 19 36 51 06 21 36 51 06 21 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 36 51 06 21 36 51 06 21 36 52 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 21 34 49 04 19 34 49 04 19 41 58 17 37 57 17 37 57 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 37 55 15 35 56 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 20 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 19 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 37 56 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 20 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 19 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 | Os. Kopernika n/ż Trębacka n/ż Ściegiennego Tęczowa Promienista Grochowska Marcelińska Szamotulska Opalenicka Polna Szpital n/ż Szylinga n/ż Rondo Kaponiera Rondo Kaponiera Zamek n/ż Urząd Wojewódzki n/ż Urząd Marszałkowski n/ż Armii Poznań n/ż Słowiańska n/ż Ozimina n/ż Os. Przyjaźni n/ż Os. Pod Lipami n/ż 1 - Rondo Solidarności n/ż 2 - Os. Kosmonautów n/ż 3 - Os. Wichrowe Wzgórze n/ż 6 - Naramowice n/ż 7 - Os. Łokietka n/ż 8 - Kupały n/ż 9 - Łużycka n/ż 10 - Stoińskiego 11 - Kurpińskiego 12 - Wojciechowskiego 13 - Os. Chrobrego n/ż 14 - Os. Jagiełły n/ż 15 - Wieża RTV n/ż 16 - Os. Zygmunta Starego n/ż 17 - Szymanowskiego n/ż 18 - Szeligowskiego n/ż 19 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy