autobus 169 | inne linie z przystanku: 146, 169, 218, | |||||||
przystanek Os. Łokietka n/ż | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 37 51 08 28 52 11 28 43 58 14 29 46 01 16 31 46 01 15 30 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 14 29 46 01 16 31 46 01 16 31 47 03 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 17 30 43 58 13 28 43 58 13 28 49 06 25 45 05 25 45 05 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 44 02 22 44 05 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 08 30 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 10 28 46 06 26 46 06 26 45 05 25 45 05 25 45 05 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 46 05 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 08 30 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 10 28 46 06 26 46 06 26 45 05 25 45 05 25 45 05 | Os. Kopernika n/ż Trębacka n/ż Ściegiennego Tęczowa Promienista Grochowska Marcelińska Szamotulska Opalenicka Polna Szpital n/ż Szylinga n/ż Rondo Kaponiera Rondo Kaponiera Zamek n/ż Urząd Wojewódzki n/ż Urząd Marszałkowski n/ż Armii Poznań n/ż Słowiańska n/ż Ozimina n/ż Os. Przyjaźni n/ż Os. Pod Lipami n/ż Rondo Solidarności n/ż Os. Kosmonautów n/ż Os. Wichrowe Wzgórze n/ż Naramowice n/ż Os. Łokietka n/ż 1 - Kupały n/ż 2 - Łużycka n/ż 3 - Stoińskiego 4 - Kurpińskiego 5 - Wojciechowskiego 6 - Os. Chrobrego n/ż 7 - Os. Jagiełły n/ż 8 - Wieża RTV n/ż 9 - Os. Zygmunta Starego n/ż 10 - Szymanowskiego n/ż 11 - Szeligowskiego n/ż 12 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy