autobus 169 | inne linie z przystanku: 146, 169, 218, | |||||||
przystanek Łużycka n/ż | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 39 53 10 30 55 14 31 46 01 17 32 49 04 19 34 49 04 18 33 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 17 32 49 04 19 34 49 04 19 34 50 06 22 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 07 20 33 46 01 16 31 46 01 16 31 51 08 27 47 07 27 47 07 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 46 04 24 46 07 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 10 32 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 12 30 48 08 28 48 08 28 47 07 27 47 07 27 47 07 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 29 49 09 29 49 10 32 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 12 30 48 08 28 48 08 28 47 07 27 47 07 27 47 07 | Os. Kopernika n/ż Trębacka n/ż Ściegiennego Tęczowa Promienista Grochowska Marcelińska Szamotulska Opalenicka Polna Szpital n/ż Szylinga n/ż Rondo Kaponiera Rondo Kaponiera Zamek n/ż Urząd Wojewódzki n/ż Urząd Marszałkowski n/ż Armii Poznań n/ż Słowiańska n/ż Ozimina n/ż Os. Przyjaźni n/ż Os. Pod Lipami n/ż Rondo Solidarności n/ż Os. Kosmonautów n/ż Os. Wichrowe Wzgórze n/ż Naramowice n/ż Os. Łokietka n/ż Kupały n/ż Łużycka n/ż 1 - Stoińskiego 2 - Kurpińskiego 3 - Wojciechowskiego 4 - Os. Chrobrego n/ż 5 - Os. Jagiełły n/ż 6 - Wieża RTV n/ż 7 - Os. Zygmunta Starego n/ż 8 - Szymanowskiego n/ż 9 - Szeligowskiego n/ż 10 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy