autobus 168 | inne linie z przystanku: 160, 168, | |||||||
przystanek Kosowska | Kierunek: Poznań Główny | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 53 08 23 38 52 02 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 18 33 48 01 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 10 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 08 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 10 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 42 02 22 42 02 22 42 02 22 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 10 | Strzeszyn PKM Morszyńska n/ż Kosowska 1 - Białczańska n/ż 2 - Rzepeckiej n/ż 3 - Tułodzieckiej n/ż 4 - Strzeszyńska Lisner n/ż 5 - Instytut Genetyki n/ż 6 - Strzeszyńska n/ż 8 - Lutycka Szpital n/ż 9 - Trójpole n/ż 10 - Os. Powstańców W-wy 11 - Aleje Solidarności 12 - Wyłom n/ż 13 - Księcia Mieszka I n/ż 14 - Słowiańska n/ż 15 - Urbanowska n/ż 16 - Przepadek n/ż 17 - Urząd Marszałkowski n/ż 19 - Libelta n/ż 21 - Zamek n/ż 25 - Rondo Kaponiera 26 - Poznań Główny | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy