autobus 168 | inne linie z przystanku: 168, 183, 226, | |||||||
przystanek Białczańska n/ż | Kierunek: Poznań Główny | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 54 09 24 39 53 03 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 19 34 49 02 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 11 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 09 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 11 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 43 03 23 43 03 23 43 03 23 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 11 | Strzeszyn PKM Morszyńska n/ż Kosowska Białczańska n/ż 1 - Rzepeckiej n/ż 2 - Tułodzieckiej n/ż 3 - Strzeszyńska Lisner n/ż 4 - Instytut Genetyki n/ż 5 - Strzeszyńska n/ż 7 - Lutycka Szpital n/ż 8 - Trójpole n/ż 9 - Os. Powstańców W-wy 10 - Aleje Solidarności 11 - Wyłom n/ż 12 - Księcia Mieszka I n/ż 13 - Słowiańska n/ż 14 - Urbanowska n/ż 15 - Przepadek n/ż 16 - Urząd Marszałkowski n/ż 18 - Libelta n/ż 20 - Zamek n/ż 24 - Rondo Kaponiera 25 - Poznań Główny | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy