autobus 164 | inne linie z przystanku: 164, 170, 216, 226, | |||||||
przystanek Strzeszyn Grecki n/ż | Kierunek: Kacza | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 49 17 37 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 49 22 42 02 22 42 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 07 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 35 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 07 | Puszkina Tołstoja n/ż Strzeszyn Grecki n/ż 1 - Hezjoda n/ż 2 - Literacka n/ż 4 - Golęcińska n/ż 5 - Golęcin n/ż 6 - Wojska Polskiego n/ż 7 - Wojska Polskiego n/ż 8 - Uniwersytet Przyrodniczy n/ż 9 - Śląska n/ż 11 - Nad Wierzbakiem n/ż 13 - Jeżycka n/ż 14 - Kościelna n/ż 15 - Rynek Jeżycki n/ż 16 - Kraszewskiego 18 - Matejki n/ż 19 - Palmiarnia n/ż 21 - Wyspiańskiego 22 - Sczanieckiej 23 - Chociszewskiego 24 - Szymborska 27 - Arciszewskiego 28 - Palacza 29 - Kordeckiego n/ż 31 - Ściegiennego n/ż 32 - Trębacka n/ż 33 - Os. Kopernika n/ż 35 - Mrągowska n/ż 36 - Kacza | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy