autobus 164 | inne linie z przystanku: 164, 170, 216, 835, 836, 837, | |||||||
przystanek Golęcińska n/ż | Kierunek: Kacza | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 53 16 36 56 13 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 13 26 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 53 26 46 06 26 46 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 11 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 11 | Puszkina Tołstoja n/ż Strzeszyn Grecki n/ż Hezjoda n/ż Literacka n/ż Golęcińska n/ż 1 - Golęcin n/ż 2 - Wojska Polskiego n/ż 3 - Wojska Polskiego n/ż 4 - Uniwersytet Przyrodniczy n/ż 5 - Śląska n/ż 7 - Nad Wierzbakiem n/ż 9 - Jeżycka n/ż 10 - Kościelna n/ż 11 - Rynek Jeżycki n/ż 12 - Kraszewskiego 14 - Matejki n/ż 15 - Palmiarnia n/ż 17 - Wyspiańskiego 18 - Sczanieckiej 19 - Chociszewskiego 20 - Szymborska 23 - Arciszewskiego 24 - Palacza 25 - Kordeckiego n/ż 27 - Ściegiennego n/ż 28 - Trębacka n/ż 29 - Os. Kopernika n/ż 31 - Mrągowska n/ż 32 - Kacza | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy