Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Komunikacja w Wielkanoc 2024
Wielkopolskie derby dla Piły, Energetyk poza play-offem
Emocjonujący mecz i wygrana Enei Energetyka w tie-breaku
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MARCA
Nowe centrum senioralne!
Nowe atrakcje turystyczne wokół Poznania
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 29 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 28 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 27 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 26 MARCA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
15
inne linie z przystanku:
3
,
5
,
13
,
15
,
15
,
16
,
201
,
202
,
przystanek Pl. Bernardyński
Kierunek: Budziszyńska
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
19
06F
20
18F 38F
Os. Sobieskiego
Szymanowskiego
Kurpińskiego
Lechicka Poznań Plaza
Aleje Solidarności
Słowiańska
Most Teatralny
Rondo Kaponiera
Rondo Kaponiera
Zamek
Ratajczaka
Aleje Marcinkowskiego
Wrocławska
Pl. Bernardyński
2 - Most Św. Rocha n/ż
4 - Politechnika n/ż
6 - Kórnicka
8 - Polanka
10 - Łacina
12 - Os. Tysiąclecia
14 - Os. Lecha
16 - Piaśnicka Rynek
18 - Piaśnicka/Kurlandzka
20 - Szwedzka
22 - Szwajcarska
24 - Franowo
26 - Głogowska/Hetmańska n/ż
28 - Rynek Łazarski n/ż
30 - Park Wilsona n/ż
32 - Dworzec Zachodni
34 - Starołęka PKM
36 - Bystra
38 - Starołęka Mała
40 - Rondo Starołęka
42 - Rondo Starołęka
44 - Os. Rzeczypospolitej
46 - Os. Piastowskie
48 - Wioślarska n/ż
50 - Rondo Rataje n/ż
52 - Rondo Rataje n/ż
54 - Serafitek n/ż
56 - AWF
58 - Półwiejska
60 - Wierzbięcice
62 - Poznań Główny
64 - Most Dworcowy n/ż
66 - Franowo
67 - Szwajcarska
68 - Szwedzka
69 - Piaśnicka/Kurlandzka
70 - Piaśnicka Rynek
71 - Os. Lecha
72 - Os. Tysiąclecia
73 - Łacina
74 - Polanka
75 - Kórnicka
76 - Kórnicka n/ż
77 - Politechnika n/ż
78 - Most Św. Rocha n/ż
79 - Pl. Bernardyński
80 - Wrocławska
81 - Aleje Marcinkowskiego
82 - 27 Grudnia
83 - Gwarna
84 - Zamek
85 - Rondo Kaponiera
86 - Bałtyk n/ż
88 - Matejki
89 - Wojskowa
90 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
91 - Arena
92 - Arciszewskiego
93 - Głogowska/Hetmańska
94 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
95 - Ostroroga
96 - Grochowska
97 - Drzewieckiego
98 - Stadion Miejski
99 - Węgorka
100 - Rondo Skubiszewskiego
101 - Budziszyńska
101 - Budziszyńska
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
891
893
901
902
904
905
907
911