autobus 14 | inne linie z przystanku: 2, 3, 5, 6, 7, 8, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 201, | |||||||
przystanek Rynek Łazarski | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 59 14 24 29 44 59 14 29 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10G 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 07G | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 38 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 33 38 58 18 38 58 07G | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 07 36 06 36 06 36 48 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 40G 50G | Os. Sobieskiego Szymanowskiego Kurpińskiego Lechicka Poznań Plaza Aleje Solidarności Słowiańska Most Teatralny Rondo Kaponiera Dworzec Zachodni Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Os. Rzeczypospolitej Os. Piastowskie Wioślarska Rondo Rataje Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka Rondo Rataje Rondo Rataje Serafitek AWF Półwiejska Wierzbięcice Poznań Główny Dworzec Zachodni Park Wilsona Rynek Łazarski 2 - Głogowska/Hetmańska 4 - Rondo Starołęka 6 - Hetmańska Wiadukt 8 - Rolna 10 - Traugutta 12 - Kolejowa 14 - Głogowska/Hetmańska 16 - Krauthofera 18 - Sielska 19 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy