autobus 146 | inne linie z przystanku: 146, 169, | |||||||
przystanek Os. Łokietka | Kierunek: Stary Strzeszyn | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 43 10 29 00 30 00 31 03 33 03 32 02 35 05 35 06 36 06 33 59 29 59 29 59 29 59 29 59 35 10 40 12 41 11 41 11 41 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 02 32 01 27 57 27 57 27 59 29 59 30 00 30 00 30 00 30 00 30 00 30 00 30 00 30 00 29 59 29 59 29 59 29 04 39 | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 57 27 59 29 59 30 00 30 00 30 00 30 00 30 00 30 00 30 00 30 00 29 59 29 59 29 59 29 04 39 | Boranta Bogusława n/ż Bronisza Rubież Naramowice Os. Łokietka 1 - Kupały 2 - Łużycka n/ż 3 - Stoińskiego 4 - Kurpińskiego 5 - Os. Śmiałego n/ż 7 - Szymanowskiego 8 - Os. Zygmunta Starego 9 - Os. Marysieńki 10 - Wiedeńska 12 - Mateckiego 13 - Łęgowskiego n/ż 14 - Łęgowskiego Wiadukt n/ż 15 - Szarych Szeregów I n/ż 16 - Szarych Szeregów 17 - Białczańska 18 - Synów Pułku n/ż 19 - Sucholeska n/ż 20 - Strzeszyn PKM 22 - Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż 23 - Stary Strzeszyn | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy