autobus 146 | inne linie z przystanku: 146, 178, | |||||||
przystanek Łęgowskiego Wiadukt n/ż | Kierunek: Boranta | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 18 54 19 54 24 52 24 52 24 56 29 59 29 59 29 52 22 52 22 52 22 52 22 52 22 52 22 52 22 54 24 50 23 50 25 48 16L | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 37 07 37 07 37 07 37 07 38 11 41 11 41 11 41 11 41 11 41 11 41 11 41 11 41 11 41 11 41 11 41 11 41 11 42 15L | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 37 07 38 11 41 11 41 11 41 11 41 11 41 11 41 11 41 11 41 11 41 11 41 11 41 11 41 11 42 15L | Stary Strzeszyn Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż Strzeszyn PKM Sucholeska n/ż Synów Pułku n/ż Szarych Szeregów Szarych Szeregów I n/ż Łęgowskiego Wiadukt n/ż 1 - Łęgowskiego n/ż 3 - Mateckiego 5 - Os. Marysieńki 7 - Os. Zygmunta Starego 8 - Szymanowskiego 9 - Os. Śmiałego n/ż 11 - Kurpińskiego 13 - Stoińskiego 14 - Kupały 15 - Os. Łokietka 16 - Naramowice 17 - Sielawy n/ż 19 - Rubież 20 - Bronisza 21 - Boranta | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy