tramwaj 13 | inne linie z przystanku: 2, 5, 5, 6, 6, 7, 12, 13, | |||||||
przystanek Wioślarska | Kierunek: Budziszyńska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 25 35 45 54 08 22 36 51 06 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 29 45 01 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 52 12 42 12 42 12 42 12 38 58 18 38 58 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 | Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Os. Rzeczypospolitej Os. Piastowskie Wioślarska 1 - Rondo Rataje 2 - Rondo Rataje 3 - Kórnicka 4 - Kórnicka 5 - Politechnika 6 - Most Św. Rocha 7 - Pl. Bernardyński 8 - Wrocławska 9 - Aleje Marcinkowskiego 10 - 27 Grudnia 11 - Gwarna 12 - Zamek 14 - Rondo Kaponiera 15 - Głogowska/Hetmańska 17 - Rynek Łazarski 19 - Park Wilsona 21 - Dworzec Zachodni 23 - Most Dworcowy 25 - Bałtyk 27 - Matejki 29 - Wojskowa 31 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego 32 - Ostroroga 33 - Grochowska 34 - Drzewieckiego 35 - Stadion Miejski 36 - Węgorka 37 - Rondo Skubiszewskiego 38 - Budziszyńska 38 - Budziszyńska | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy
Komunikacja nocna
Autobusy w aglomeracji