tramwaj 13 | inne linie z przystanku: 3, 5, 13, 15, 15, 16, 201, 202, | |||||||
przystanek Pl. Bernardyński | Kierunek: Budziszyńska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 32 42 52 01 15 29 44 59 14 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 37 53 09 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 49 19 49 19 45 05 25 45 05 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 | Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Os. Rzeczypospolitej Os. Piastowskie Wioślarska n/ż Rondo Rataje n/ż Rondo Rataje Kórnicka Kórnicka n/ż Politechnika n/ż Most Św. Rocha n/ż Pl. Bernardyński 1 - Wrocławska 2 - Aleje Marcinkowskiego 3 - 27 Grudnia 4 - Gwarna 5 - Zamek 7 - Rondo Kaponiera 8 - Głogowska/Hetmańska n/ż 10 - Rynek Łazarski n/ż 12 - Park Wilsona n/ż 14 - Dworzec Zachodni 16 - Most Dworcowy n/ż 18 - Bałtyk n/ż 20 - Matejki 21 - Wojskowa 23 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego 24 - Ostroroga 25 - Grochowska 26 - Drzewieckiego 27 - Stadion Miejski 28 - Węgorka 29 - Rondo Skubiszewskiego 30 - Budziszyńska 30 - Budziszyńska | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy