autobus 13 | inne linie z przystanku: 3, 5, 13, 15, 15, 16, 201, 202, | |||||||
przystanek Pl. Bernardyński | Kierunek: Starołęka PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 17 29 44 59 14 29 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 02 12 21 31 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 15 33 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 22 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 15 33 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 18 48 18 48 18 40 00 20 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 15 33 | Budziszyńska Budziszyńska Rondo Skubiszewskiego Węgorka Stadion Miejski Drzewieckiego Grochowska Ostroroga Rondo Nowaka-Jeziorańskiego Matejki Bałtyk Rondo Kaponiera Zamek Ratajczaka Aleje Marcinkowskiego Wrocławska Pl. Bernardyński 1 - Most Św. Rocha 2 - Politechnika 3 - Franowo 4 - Szwajcarska 5 - Szwedzka 6 - Piaśnicka/Kurlandzka 7 - Piaśnicka Rynek 8 - Os. Lecha 9 - Os. Tysiąclecia 10 - Łacina 11 - Polanka 12 - Kórnicka 13 - Kórnicka 14 - Rondo Rataje 15 - Rondo Rataje 16 - Wioślarska 17 - Os. Piastowskie 18 - Os. Rzeczypospolitej 20 - Rondo Starołęka 21 - Rondo Starołęka 22 - Starołęka Mała 23 - Bystra 24 - Starołęka PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||