autobus 13 | inne linie z przystanku: 3, 5, 13, 15, 15, 16, 201, 202, | |||||||
przystanek Most Św. Rocha | Kierunek: Starołęka PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 18 30 45 00 15 30 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 03 13 22 32 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 16 34 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 23 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 16 34 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 19 49 19 49 19 41 01 21 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 16 34 | Budziszyńska Budziszyńska Rondo Skubiszewskiego Węgorka Stadion Miejski Drzewieckiego Grochowska Ostroroga Rondo Nowaka-Jeziorańskiego Matejki Bałtyk Rondo Kaponiera Zamek Ratajczaka Aleje Marcinkowskiego Wrocławska Pl. Bernardyński Most Św. Rocha 1 - Politechnika 2 - Franowo 3 - Szwajcarska 4 - Szwedzka 5 - Piaśnicka/Kurlandzka 6 - Piaśnicka Rynek 7 - Os. Lecha 8 - Os. Tysiąclecia 9 - Łacina 10 - Polanka 11 - Kórnicka 12 - Kórnicka 13 - Rondo Rataje 14 - Rondo Rataje 15 - Wioślarska 16 - Os. Piastowskie 17 - Os. Rzeczypospolitej 19 - Rondo Starołęka 20 - Rondo Starołęka 21 - Starołęka Mała 22 - Bystra 23 - Starołęka PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||