|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
autobus
11
| inne linie z przystanku: 3, 7, 9, 10, 11, 15, 16, 19, 202, | |
|
przystanek Most Teatralny | Kierunek: Piątkowska |
|
|
|
|
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |
| | |
| 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
| 29 39 54 04 14 28 43 53 58 13 28 37 43 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 53 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51
| 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
| 34 52 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51
| 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
| 32 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51
| Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Czecha Żegrze III Żegrze II Żegrze I Rondo Żegrze Rondo Żegrze Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Hetmańska Wiadukt Rolna Traugutta Kolejowa Głogowska/Hetmańska Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż Park Wilsona n/ż Dworzec Zachodni Most Dworcowy n/ż Rondo Kaponiera Ogrody Żeromskiego n/ż Polna n/ż Rynek Jeżycki n/ż Most Teatralny 1 - Poznańska 3 - Wielkopolska 4 - Klin 5 - Nad Wierzbakiem 6 - Sołacz 8 - Uniwersytet Przyrodniczy 9 - Bonin 10 - Św. Leonarda 11 - Os. Winiary 12 - Lutycka Szpital 13 - Piątkowska
| |
| Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | |
| | |
| | |