Repertuar Multikino Poznań Malta

Multikino Poznań Malta

Multikino Poznań Malta

Adres: Arcybiskupa Antoniego Baraniaka 8
Poznań

Multikino Poznań Malta – zapowiedzi wydarzeń

Map data © OpenStreetMap
Data wydarzenia: 11.02.2019 – start godzina 10:00

Repertuar Multikino Poznań Malta



10:00Planeta Singli 3 ( 2D, PL )
10:10Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
10:15Ralph Demolka w internecie ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
10:25LEGO® PRZYGODA 2 ( 2D, Dubbing )
11:00Planeta Singli 3 ( 2D, PL )
11:10Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3 ( 2D, PL )
11:25LEGO® PRZYGODA 2 ( 2D, Dubbing )
11:30O psie, który wrócił do domu ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
11:45Mia i biały lew ( 2D, Dubbing )
11:50Green Book ( 2D, Napisy )
12:10Underdog ( 2D, PL, Strefa Platinum )
12:20Planeta Singli 3 ( 2D, PL )
12:45Bohemian Rhapsody ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
12:50LEGO® PRZYGODA 2 ( 2D, Dubbing )
13:20Planeta Singli 3 ( 2D, PL )
13:25Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3 ( 2D, PL )
13:40Narodziny gwiazdy ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
13:50LEGO® PRZYGODA 2 ( 2D, Dubbing )
14:00Chłopiec z burzy ( 2D, Dubbing )
14:40Green Book ( 2D, Napisy )
14:40Planeta Singli 3 ( 2D, PL )
14:45Ralph Demolka w internecie ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
15:15LEGO® PRZYGODA 2 ( 2D, Dubbing )
15:35Glass ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
15:35Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3 ( 2D, PL )
15:40Planeta Singli 3 ( 2D, PL )
16:15LEGO® PRZYGODA 2 ( 2D, Dubbing )
16:15Mia i biały lew ( 2D, Dubbing )
16:30Planeta Singli 3 ( 2D, PL, Strefa Platinum )
17:00Planeta Singli 3 ( 2D, PL )
17:15O psie, który wrócił do domu ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
17:30Green Book ( 2D, Napisy )
17:40LEGO® PRZYGODA 2 ( 2D, Dubbing )
17:50Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3 ( 2D, PL )
18:00Planeta Singli 3 ( 2D, PL )
18:20Faworyta ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
18:30Mia i biały lew ( 2D, Dubbing )
18:40LEGO® PRZYGODA 2 ( 2D, Dubbing )
18:50Planeta Singli 3 ( 2D, PL, Strefa Platinum )
18:55Met Opera: Dialogi karmelitanek ( 2D, Napisy, live )
19:30Planeta Singli 3 ( 2D, PL )
19:45Bohemian Rhapsody ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
20:00Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3 ( 2D, PL )
20:10Green Book ( 2D, Napisy )
20:20Narodziny gwiazdy ( 2D, Napisy )
20:30Planeta Singli 3 ( 2D, PL )
20:40Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3 ( 2D, PL )
20:55Faworyta ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
21:05Underdog ( 2D, PL )
21:10Planeta Singli 3 ( 2D, PL, Strefa Platinum )
21:50Planeta Singli 3 ( 2D, PL )