Multikino Poznań Malta
Adres: Arcybiskupa Antoniego Baraniaka 8
Poznań
Multikino Poznań Malta - zapowiedzi wydarzeń
Repertuar Multikino Poznań Malta
10:00 – Grinch ( 2D, Dubbing )
10:15 – Hotel Transylwania 3 ( 2D, Dubbing )
10:40 – Grinch ( 2D, Dubbing )
11:00 – Dziadek do orzechów i cztery królestwa ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
11:00 – Miśków 2-óch w Nowym Jorku ( 2D, Dubbing )
11:30 – Zabójcze maszyny ( 2D, Dubbing )
11:45 – Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda ( 2D, Dubbing )
11:45 – Grinch ( 2D, Dubbing )
11:45 – Planeta Singli 2 ( 2D, PL, Strefa Platinum )
12:05 – Narodziny gwiazdy ( 2D, Napisy )
12:15 – Miłość jest wszystkim ( 2D, PL, Strefa Platinum )
12:30 – Bohemian Rhapsody ( 2D, Napisy )
12:45 – Grinch ( 2D, Dubbing )
13:10 – Miśków 2-óch w Nowym Jorku ( 2D, Dubbing )
13:15 – Robin Hood: Początek ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
13:50 – Grinch ( 2D, Dubbing )
14:20 – Planeta Singli 2 ( 2D, PL, Strefa Platinum )
14:20 – Zabójcze maszyny ( 2D, Dubbing )
14:35 – Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda ( 2D, Napisy )
14:50 – Grinch ( 2D, Dubbing )
14:55 – Bohemian Rhapsody ( 2D, Napisy )
15:00 – Miłość jest wszystkim ( 2D, PL, Strefa Platinum )
15:20 – Miśków 2-óch w Nowym Jorku ( 2D, Dubbing )
15:20 – Narodziny gwiazdy ( 2D, Napisy )
15:50 – Kler ( 2D, PL, Strefa Platinum )
15:55 – Grinch ( 2D, Dubbing )
16:55 – Grinch ( 2D, Dubbing )
16:55 – Planeta Singli 2 ( 2D, PL, Strefa Platinum )
17:10 – Zabójcze maszyny ( 2D, Napisy )
17:25 – Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda ( 2D, Dubbing )
17:30 – Miśków 2-óch w Nowym Jorku ( 2D, Dubbing )
17:45 – Miłość jest wszystkim ( 2D, PL, Strefa Platinum )
17:50 – Narodziny gwiazdy ( 2D, Napisy )
18:00 – Grinch ( 2D, Dubbing )
18:10 – Bohemian Rhapsody ( 2D, Napisy )
18:40 – Kler ( 2D, PL, Strefa Platinum )
19:00 – Grinch ( 2D, Dubbing )
19:30 – Narodziny gwiazdy ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
19:40 – Miłość jest wszystkim ( 2D, PL )
19:55 – Zabójcze maszyny ( 2D, Napisy )
20:05 – Bohemian Rhapsody ( 2D, Napisy )
20:15 – Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda ( 2D, Napisy )
20:30 – Planeta Singli 2 ( 2D, PL, Strefa Platinum )
20:40 – Narodziny gwiazdy ( 2D, Napisy )
21:00 – Bohemian Rhapsody ( 2D, Napisy )
21:05 – Creed II ( 2D, Napisy )
21:30 – Robin Hood: Początek ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )