Multikino Poznań Malta
Adres: Arcybiskupa Antoniego Baraniaka 8
Poznań
Multikino Poznań Malta - zapowiedzi wydarzeń
Repertuar Multikino Poznań Malta
09:15 – Grinch ( 2D, Dubbing )
09:30 – Dziadek do orzechów i cztery królestwa ( 2D, Dubbing )
09:30 – Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda ( 2D, Dubbing )
10:00 – Grinch ( 2D, Dubbing )
10:05 – Klakson i spółka ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
10:40 – Grinch ( 2D, Dubbing )
10:45 – Miśków 2-óch w Nowym Jorku ( 2D, Dubbing )
11:20 – Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda ( 2D, Napisy )
11:40 – Kler ( 2D, PL, Strefa Platinum )
11:45 – Dziadek do orzechów i cztery królestwa ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
11:45 – Grinch ( 2D, Dubbing )
11:45 – Narodziny gwiazdy ( 2D, Napisy )
12:10 – Misja Yeti ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
12:35 – Robin Hood: Początek ( 2D, Dubbing )
12:45 – Grinch ( 2D, Dubbing )
12:50 – Miśków 2-óch w Nowym Jorku ( 2D, Dubbing )
13:00 – Planeta Singli 2 ( 2D, PL )
13:50 – Grinch ( 2D, Dubbing )
14:00 – Hotel Transylwania 3 ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
14:10 – Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda ( 2D, Dubbing )
14:10 – Zabójcze maszyny ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
14:30 – Miłość jest wszystkim ( 2D, PL, Strefa Platinum )
14:40 – Narodziny gwiazdy ( 2D, Napisy )
14:50 – Grinch ( 2D, Dubbing )
15:00 – Miłość jest wszystkim ( 2D, PL )
15:10 – Robin Hood: Początek ( 2D, Dubbing )
15:35 – Planeta Singli 2 ( 2D, PL )
15:55 – Grinch ( 2D, Dubbing )
16:15 – Dziadek do orzechów i cztery królestwa ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
16:55 – Grinch ( 2D, Dubbing )
16:55 – Planeta Singli 2 ( 2D, PL, Strefa Platinum )
17:00 – Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda ( 2D, Dubbing )
17:15 – Miłość jest wszystkim ( 2D, PL, Strefa Platinum )
17:30 – Multikino VR: The best of VR ( 360°, wersja oryginalna )
17:35 – Narodziny gwiazdy ( 2D, Napisy )
17:45 – Robin Hood: Początek ( 2D, Napisy )
18:00 – Grinch ( 2D, Dubbing )
18:00 – Multikino VR: Miasta świata ( 360°, wersja oryginalna )
18:05 – Bohemian Rhapsody ( 2D, Napisy )
18:10 – Miśków 2-óch w Nowym Jorku ( 2D, Dubbing )
18:30 – Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
18:30 – Multikino VR: Niesamowite doświadczenia ( 360°, wersja oryginalna )
19:00 – Grinch ( 2D, Dubbing )
19:00 – Multikino VR: Ekstremalne przeżycia ( 360°, wersja oryginalna )
19:30 – Multikino VR: Filmy Festiwalowe ( 360°, wersja oryginalna )
19:30 – Zabójcze maszyny ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
19:50 – Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda ( 2D, Napisy )
20:00 – Creed II ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
20:00 – Multikino VR: Niesamowite doświadczenia ( 360°, wersja oryginalna )
20:10 – Narodziny gwiazdy ( 2D, Napisy )
20:20 – Planeta Singli 2 ( 2D, PL )
20:20 – Robin Hood: Początek ( 2D, Napisy )
20:30 – Bohemian Rhapsody ( 2D, Napisy )
20:30 – Multikino VR: The best of VR ( 360°, wersja oryginalna )
20:55 – Miłość jest wszystkim ( 2D, PL )
21:00 – Multikino VR: Filmy Festiwalowe ( 360°, wersja oryginalna )
21:05 – Kler ( 2D, PL )
21:20 – Bohemian Rhapsody ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )