Multikino Poznań Malta
Adres: Arcybiskupa Antoniego Baraniaka 8
Poznań
Multikino Poznań Malta - zapowiedzi wydarzeń
Repertuar Multikino Poznań Malta
10:00 – Hotel Transylwania 3 ( 2D, Dubbing )
10:15 – 7 uczuć ( 2D, PL )
10:15 – Kopciuszek. Historia prawdziwa ( 2D, Dubbing )
10:25 – Mała stopa ( 2D, Dubbing )
10:25 – Zegar czarnoksiężnika ( 2D, Dubbing )
10:30 – Poranki: Bing ( 2D, Dubbing )
11:15 – Hotel Transylwania 3 ( 2D, Dubbing )
11:20 – Venom ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
11:25 – Kler ( 2D, PL, Strefa Platinum )
11:40 – Pierwszy człowiek ( 2D, Napisy )
12:00 – Multikino VR: Niesamowite doświadczenia ( 360°, wersja oryginalna )
12:00 – Poranki: Bing ( 2D, Dubbing )
12:15 – Hotel Transylwania 3 ( 2D, Dubbing )
12:20 – Kler ( 2D, PL )
12:40 – 7 uczuć ( 2D, PL )
12:40 – Multikino VR: The best of VR ( 360°, wersja oryginalna )
12:45 – Jak pies z kotem ( 2D, PL )
12:50 – Hotel Transylwania 3 ( 2D, Dubbing )
13:20 – Multikino VR: Miasta świata ( 360°, wersja oryginalna )
13:30 – Hotel Transylwania 3 ( 2D, Dubbing )
13:30 – Kler ( 2D, PL, Strefa Platinum )
13:50 – Multikino VR: The best of VR ( 360°, wersja oryginalna )
13:50 – Serce nie sługa ( 2D, PL, Strefa Platinum )
14:15 – Kler ( 2D, PL, Strefa Platinum )
14:30 – Hotel Transylwania 3 ( 2D, Dubbing )
14:30 – Multikino VR: Niesamowite doświadczenia ( 360°, wersja oryginalna )
14:40 – Pierwszy człowiek ( 2D, Napisy )
15:05 – Hotel Transylwania 3 ( 2D, Dubbing )
15:05 – Venom ( 2D, Napisy )
15:10 – Kler ( 2D, PL )
15:10 – Multikino VR: Ekstremalne przeżycia ( 360°, wersja oryginalna )
15:15 – 7 uczuć ( 2D, PL )
15:45 – Hotel Transylwania 3 ( 2D, Dubbing )
15:50 – Multikino VR: The best of VR ( 360°, wersja oryginalna )
15:55 – Zwyczajna przysługa ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
16:20 – Kler ( 2D, PL, Strefa Platinum )
16:30 – Multikino VR: Miasta świata ( 360°, wersja oryginalna )
16:45 – Hotel Transylwania 3 ( 2D, Dubbing )
17:00 – Multikino VR: Niesamowite doświadczenia ( 360°, wersja oryginalna )
17:05 – Venom ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
17:20 – Kler ( 2D, PL )
17:35 – Zwyczajna przysługa ( 2D, Napisy )
17:40 – Multikino VR: The best of VR ( 360°, wersja oryginalna )
17:40 – Pierwszy człowiek ( 2D, Napisy )
17:50 – 7 uczuć ( 2D, PL )
18:00 – Hotel Transylwania 3 ( 2D, Dubbing )
18:10 – Kler ( 2D, PL )
18:10 – Multikino VR: Niesamowite doświadczenia ( 360°, wersja oryginalna )
18:30 – Jak pies z kotem ( 2D, PL, Strefa Platinum )
18:40 – Multikino VR: Miasta świata ( 360°, wersja oryginalna )
19:00 – Balet Bolszoj: Dziadek do orzechów ( 2D, Wersja oryginalna )
19:00 – Hotel Transylwania 3 ( 2D, Dubbing )
19:10 – Kler ( 2D, PL, Strefa Platinum )
19:10 – Multikino VR: Ekstremalne przeżycia ( 360°, wersja oryginalna )
19:35 – Serce nie sługa ( 2D, PL, Strefa Platinum )
19:40 – Multikino VR: Niesamowite doświadczenia ( 360°, wersja oryginalna )
20:00 – Zwyczajna przysługa ( 2D, Napisy )
20:10 – Kler ( 2D, PL )
20:20 – 7 uczuć ( 2D, PL )
20:20 – Multikino VR: The best of VR ( 360°, wersja oryginalna )
20:30 – Pierwszy człowiek ( 2D, Napisy )
20:40 – Venom ( 2D, Napisy )
20:50 – Jak pies z kotem ( 2D, PL, Strefa Platinum )
21:00 – Kler ( 2D, PL )
21:00 – Multikino VR: Thrillery ( 360°, wersja oryginalna )
21:15 – 7 uczuć ( 2D, PL )
21:30 – Multikino VR: Thrillery ( 360°, wersja oryginalna )
21:40 – Źle się dzieje w El Royale ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
22:00 – Kler ( 2D, PL, Strefa Platinum )