Multikino Poznań Malta
Adres: Arcybiskupa Antoniego Baraniaka 8
Poznań
Multikino Poznań Malta - zapowiedzi wydarzeń
Repertuar Multikino Poznań Malta
10:00 – Barbie: Delfiny z Magicznej Wyspy ( 2D, Dubbing )
10:00 – Cudowny chłopak ( 2D, Dubbing )
10:10 – Ignacy Loyola ( 2D, Lektor )
10:10 – Tedi i mapa skarbów ( 2D, Dubbing )
10:15 – Najlepszy ( 2D, PL, Strefa Platinum )
10:30 – Paddington 2 ( 2D, Dubbing )
10:30 – Poranki: Strażak Sam: Uwaga, kosmici! ( 2D, Dubbing )
10:40 – Narzeczony na niby ( 2D, PL )
10:55 – Fernando ( 2D, Dubbing )
11:40 – Tedi i mapa skarbów ( 2D, Dubbing )
11:55 – Fernando ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
12:10 – Paddington 2 ( 2D, Dubbing )
12:30 – Cudowny chłopak ( 2D, Dubbing )
12:40 – Escape Room ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
12:50 – Gwiezdne wojny: ostatni Jedi ( 2D, Dubbing )
12:55 – Gotowi na wszystko. Exterminator ( 2D, PL, Strefa Platinum )
13:05 – Narzeczony na niby ( 2D, PL )
13:20 – Fernando ( 2D, Dubbing )
13:40 – Tedi i mapa skarbów ( 2D, Dubbing )
13:55 – Jumanji: Przygoda w dżungli ( 2D, Dubbing )
14:20 – Fernando ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
14:30 – Narzeczony na niby ( 2D, PL )
14:45 – Gra o wszystko ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
15:00 – Cudowny chłopak ( 2D, Dubbing )
15:30 – Narzeczony na niby ( 2D, PL )
15:30 – Paddington 2 ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
15:40 – Tedi i mapa skarbów ( 2D, Dubbing )
15:45 – Fernando ( 2D, Dubbing )
16:00 – Balet Bolszoj: Romeo i Julia ( 2D, Wersja oryginalna, live )
16:30 – Atak paniki ( 2D, PL )
16:45 – Morderstwo w Orient Expressie ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
16:55 – Narzeczony na niby ( 2D, PL )
17:30 – Cudowny chłopak ( 2D, Napisy )
17:40 – Gwiezdne wojny: ostatni Jedi ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
17:40 – Tedi i mapa skarbów ( 2D, Dubbing )
17:50 – Pasażer ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
17:55 – Narzeczony na niby ( 2D, PL )
18:10 – Fernando ( 2D, Dubbing )
18:45 – Jumanji: Przygoda w dżungli ( 2D, Dubbing )
19:15 – Escape Room ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
19:20 – Atak paniki ( 2D, PL )
19:20 – Narzeczony na niby ( 2D, PL )
19:40 – Naznaczony: ostatni klucz ( 2D, Napisy )
20:00 – Cudowny chłopak ( 2D, Napisy )
20:10 – Gra o wszystko ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
20:20 – Narzeczony na niby ( 2D, PL )
20:35 – Pasażer ( 2D, Napisy )
20:50 – DJ ( 2D, PL, Strefa Platinum )
21:20 – Escape Room ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
21:20 – Gotowi na wszystko. Exterminator ( 2D, PL )
21:35 – Atak paniki ( 2D, PL )
21:45 – Pomniejszenie ( 2D, Napisy )
22:00 – Naznaczony: ostatni klucz ( 2D, Napisy )