Repertuar Multikino Poznań Malta

Multikino Poznań Malta

Multikino Poznań Malta

Adres: Arcybiskupa Antoniego Baraniaka 8
Poznań

Multikino Poznań Malta – zapowiedzi wydarzeń

Map data © OpenStreetMap
Data wydarzenia: 4.01.2018 – start godzina 10:00

Repertuar Multikino Poznań Malta



10:00Paddington 2 ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
10:00Pierwsza gwiazdka ( 2D, Dubbing )
10:05Gwiezdne wojny: ostatni Jedi ( 2D, Dubbing )
10:15Magiczna zima Muminków ( 2D, Dubbing )
10:20Barbie: Delfiny z Magicznej Wyspy ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
10:20Paddington 2 ( 2D, Dubbing )
10:55Coco ( 2D, Dubbing )
11:00Mikołaj i spółka ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
11:00Gwiezdne wojny: ostatni Jedi ( 2D, Dubbing )
11:30Paddington 2 ( 2D, Dubbing )
12:00Pierwsza gwiazdka ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
12:00Gwiezdne wojny: ostatni Jedi ( 2D, Napisy )
12:15Jumanji: Przygoda w dżungli ( 2D, Dubbing )
12:20Paddington 2 ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
12:40Paddington 2 ( 2D, Dubbing )
13:10Gwiezdne wojny: ostatni Jedi ( 2D, Dubbing )
13:15Jumanji: Przygoda w dżungli ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
13:15Król rozrywki ( 2D, Napisy )
13:50Paddington 2 ( 2D, Dubbing )
14:00Coco ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
14:10Gwiezdne wojny: ostatni Jedi ( 2D, Napisy )
14:45Magiczna zima Muminków ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
14:50Jumanji: Przygoda w dżungli ( 2D, Dubbing )
15:00Paddington 2 ( 2D, Dubbing )
15:10Gwiezdne wojny: ostatni Jedi ( 2D, Dubbing )
15:35Król rozrywki ( 2D, Napisy )
15:50Gwiezdne wojny: ostatni Jedi ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
16:00Balet Bolszoj: Dama kameliowa ( 2D, Wersja oryginalna )
16:00Balet Bolszoj: Płomień Paryża (Tryumf Republiki) ( 2D, Wersja oryginalna, live )
16:10Paddington 2 ( 2D, Dubbing )
16:20Listy do M. 3 ( 2D, PL, Strefa Platinum )
16:20Gwiezdne wojny: ostatni Jedi ( 2D, Dubbing )
16:45Morderstwo w Orient Expressie ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
17:20Listy do M. 3 ( 2D, PL )
17:20Gwiezdne wojny: ostatni Jedi ( 2D, Napisy )
17:25Jumanji: Przygoda w dżungli ( 2D, Dubbing )
17:55Król rozrywki ( 2D, Napisy )
18:20Gwiezdne wojny: ostatni Jedi ( 2D, Dubbing )
18:30Paddington 2 ( 2D, Dubbing )
18:45Król rozrywki ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
19:00Gwiezdne wojny: ostatni Jedi ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
19:15Najlepszy ( 2D, PL, Strefa Platinum )
19:30Gwiezdne wojny: ostatni Jedi ( 2D, Napisy )
19:45Listy do M. 3 ( 2D, PL )
20:00Jumanji: Przygoda w dżungli ( 2D, Dubbing )
20:15Król rozrywki ( 2D, Napisy )
20:30Gwiezdne wojny: ostatni Jedi ( 2D, Napisy )
20:50Morderstwo w Orient Expressie ( 2D, Napisy )
21:05The Florida Project ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
21:30Gwiezdne wojny: ostatni Jedi ( 2D, Napisy )
21:40Cicha noc ( 2D, PL, Strefa Platinum )
22:10Bękarty ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
22:10Najlepszy ( 2D, PL )



Ekocuda