Multikino Poznań Malta
Adres: Arcybiskupa Antoniego Baraniaka 8
Poznań
Multikino Poznań Malta - zapowiedzi wydarzeń
Repertuar Multikino Poznań Malta
10:00 – Emotki. Film ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
10:00 – Między nami wampirami ( 2D, Dubbing )
10:00 – Gwiezdne wojny: ostatni Jedi ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
10:15 – Listy do M. 3 ( 2D, PL )
10:30 – Liga Sprawiedliwości ( 2D, Dubbing )
10:30 – Gwiezdne wojny: ostatni Jedi ( 2D, Dubbing )
10:35 – Najlepszy ( 2D, PL )
10:40 – Listy do M. 3 ( 2D, PL )
11:00 – Gwiezdne wojny: ostatni Jedi ( 2D, Dubbing )
11:25 – Najlepszy ( 2D, PL, Strefa Platinum )
11:30 – Sprawa Chrystusa ( 2D, Lektor )
11:40 – Listy do M. 3 ( 2D, PL )
11:40 – Gwiezdne wojny: ostatni Jedi ( 3D, Dubbing )
11:55 – Emotki. Film ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
12:00 – Najlepszy ( 2D, PL )
12:10 – Listy do M. 3 ( 2D, PL, Strefa Platinum )
12:40 – Listy do M. 3 ( 2D, PL )
13:00 – Najlepszy ( 2D, PL )
13:05 – Liga Sprawiedliwości ( 2D, Napisy )
13:05 – Listy do M. 3 ( 2D, PL )
13:10 – Gwiezdne wojny: ostatni Jedi ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
13:40 – Gwiezdne wojny: ostatni Jedi ( 2D, Dubbing )
13:50 – Najlepszy ( 2D, PL, Strefa Platinum )
14:00 – Emotki. Film ( 2D, Dubbing )
14:05 – Botoks ( 2D, PL, Strefa Platinum )
14:05 – Listy do M. 3 ( 2D, PL )
14:10 – Gwiezdne wojny: ostatni Jedi ( 2D, Napisy )
14:25 – Najlepszy ( 2D, PL )
14:35 – Listy do M. 3 ( 2D, PL, Strefa Platinum )
14:50 – Gwiezdne wojny: ostatni Jedi ( 3D, Napisy )
15:05 – Listy do M. 3 ( 2D, PL )
15:25 – Najlepszy ( 2D, PL )
15:30 – Listy do M. 3 ( 2D, PL )
15:40 – Liga Sprawiedliwości ( 2D, Dubbing )
16:00 – Balet Bolszoj: Dziadek do orzechów ( 2D, Wersja oryginalna )
16:10 – Złe mamuśki 2. Jak przetrwać święta ( 2D, Napisy )
16:15 – Najlepszy ( 2D, PL, Strefa Platinum )
16:20 – Gwiezdne wojny: ostatni Jedi ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
16:30 – Listy do M. 3 ( 2D, PL )
16:50 – Najlepszy ( 2D, PL )
16:50 – Gwiezdne wojny: ostatni Jedi ( 3D, Dubbing )
17:00 – Listy do M. 3 ( 2D, PL, Strefa Platinum )
17:00 – Thor: Ragnarok ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
17:20 – Gwiezdne wojny: ostatni Jedi ( 2D, Napisy )
17:30 – Listy do M. 3 ( 2D, PL )
17:50 – Najlepszy ( 2D, PL )
18:00 – Listy do M. 3 ( 2D, PL )
18:00 – Gwiezdne wojny: ostatni Jedi ( 2D, Dubbing )
18:15 – Liga Sprawiedliwości ( 2D, Napisy )
18:30 – Listy do M. 3 ( 2D, PL )
18:40 – Najlepszy ( 2D, PL, Strefa Platinum )
19:00 – Listy do M. 3 ( 2D, PL )
19:15 – Najlepszy ( 2D, PL )
19:30 – Listy do M. 3 ( 2D, PL, Strefa Platinum )
19:30 – Gwiezdne wojny: ostatni Jedi ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
19:45 – Suburbicon ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
20:00 – Listy do M. 3 ( 2D, PL )
20:00 – Gwiezdne wojny: ostatni Jedi ( 2D, Napisy )
20:15 – Najlepszy ( 2D, PL )
20:30 – Listy do M. 3 ( 2D, PL )
20:30 – Gwiezdne wojny: ostatni Jedi ( 2D, Napisy )
20:55 – Liga Sprawiedliwości ( 2D, Napisy )
20:55 – Thor: Ragnarok ( 2D, Napisy )
21:05 – Najlepszy ( 2D, PL, Strefa Platinum )
21:10 – Gwiezdne wojny: ostatni Jedi ( 3D, Napisy )
21:40 – Najlepszy ( 2D, PL )
21:55 – Listy do M. 3 ( 2D, PL, Strefa Platinum )
22:00 – ENEMEF: Maraton Superbohaterów ( 2D, Napisy )
22:05 – Suburbicon ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
22:30 – Listy do M. 3 ( 2D, PL )
22:40 – Najlepszy ( 2D, PL )
22:55 – Slumber ( 2D, Napisy )
23:30 – Botoks ( 2D, PL, Strefa Platinum )
23:40 – Thor: Ragnarok ( 2D, Napisy )
23:55 – Liga Sprawiedliwości ( 2D, Napisy )