Multikino Poznań Malta
Adres: Arcybiskupa Antoniego Baraniaka 8
Poznań
Multikino Poznań Malta - zapowiedzi wydarzeń
Repertuar Multikino Poznań Malta
09:30 – Sekretne życie zwierzaków domowych 2D / Dubbing
10:00 – Barbie: Gwiezdna przygoda 2D / Dubbing
10:00 – Sekretne życie zwierzaków domowych 2D / Dubbing
10:15 – Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie 2D / Dubbing
10:30 – Mój przyjaciel smok 2D / Dubbing
10:35 – Jak zostać kotem 2D / Dubbing
10:40 – Smoleńsk 2D / PL
10:50 – Bridget Jones 3 2D / Napisy
11:20 – Sekretne życie zwierzaków domowych 2D / Dubbing
11:40 – Siedmiu wspaniałych 2D / Napisy
12:00 – Barbie: Gwiezdna przygoda 2D / Dubbing
12:15 – Nerve 2D / Napisy
12:15 – Sekretne życie zwierzaków domowych 3D / Dubbing
12:30 – Bridget Jones 3 2D / Napisy
12:40 – Jak zostać kotem 2D / Dubbing
12:55 – Plan Maggie 2D / Napisy
13:25 – Smoleńsk 2D / PL
13:30 – Bridget Jones 3 2D / Napisy
13:30 – Sekretne życie zwierzaków domowych 2D / Dubbing
14:00 – Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie 2D / Dubbing
14:25 – Sekretne życie zwierzaków domowych 2D / Dubbing
14:30 – Legion samobójców 2D / Napisy
14:45 – Blair Witch 2D / Napisy
14:45 – Siedmiu wspaniałych 2D / Napisy
15:10 – Bridget Jones 3 2D / Napisy
15:10 – Jak zostać kotem 2D / Dubbing
15:40 – Sekretne życie zwierzaków domowych 2D / Dubbing
16:10 – Bridget Jones 3 2D / Napisy
16:10 – Sługi boże 2D / PL
16:15 – Boska Florence 2D / Napisy / Strefa Platinum
16:35 – Sekretne życie zwierzaków domowych 3D / Dubbing
16:50 – Blair Witch 2D / Napisy
17:10 – Smoleńsk 2D / PL / Strefa Platinum
17:15 – Plan Maggie 2D / Napisy / Strefa Platinum
17:35 – Siedmiu wspaniałych 2D / Napisy
17:50 – Bridget Jones 3 2D / Napisy
17:50 – Sekretne życie zwierzaków domowych 2D / Dubbing
18:30 – Sługi boże 2D / PL
18:45 – Bridget Jones 3 2D / Napisy
18:45 – Bridget Jones 3 2D / Napisy / Strefa Platinum
18:50 – Sekretne życie zwierzaków domowych 3D / Dubbing
19:00 – Blair Witch 2D / Napisy
19:30 – Plan Maggie 2D / Napisy / Strefa Platinum
19:50 – Legion samobójców 2D / Napisy / Strefa Platinum
19:55 – Bridget Jones 3 2D / Napisy
20:25 – Siedmiu wspaniałych 2D / Napisy
20:35 – Smoleńsk 2D / PL
20:50 – Sługi boże 2D / PL
21:00 – Blair Witch 2D / Napisy
21:10 – Nerve 2D / Napisy
21:25 – Bridget Jones 3 2D / Napisy
21:25 – Bridget Jones 3 2D / Napisy / Strefa Platinum
21:45 – Morgan 2D / Napisy / Strefa Platinum