Multikino Poznań Malta
Adres: Arcybiskupa Antoniego Baraniaka 8
Poznań
Multikino Poznań Malta - zapowiedzi wydarzeń
Repertuar Multikino Poznań Malta
10:00 – Barbie: Gwiezdna przygoda 2D / Dubbing
10:00 – Nowe przygody Aladyna 2D / Dubbing
10:10 – Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie 2D / Dubbing
10:15 – Mój przyjaciel smok 2D / Dubbing
10:20 – Jak zostać kotem 2D / Dubbing
11:00 – Legion samobójców 2D / Dubbing
11:20 – BFG: Bardzo Fajny Gigant 2D / Dubbing
11:30 – Barbie: Gwiezdna przygoda 2D / Dubbing
11:50 – Mój przyjaciel smok 2D / Dubbing
12:00 – Randka na weselu 2D / Napisy
12:00 – Rekiny wojny 2D / Napisy
12:20 – Nowe przygody Aladyna 2D / Dubbing
12:25 – Jak zostać kotem 2D / Dubbing
12:30 – Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie 2D / Dubbing
12:40 – Gdzie jest Dory 2D / Dubbing
13:30 – Barbie: Gwiezdna przygoda 2D / Dubbing
13:40 – Ben-Hur 3D / Napisy
14:00 – Czerwony kapitan 2D / PL
14:10 – Mój przyjaciel smok 2D / Dubbing
14:15 – Iluzja 2 2D / Napisy
14:30 – Jak zostać kotem 2D / Dubbing
14:35 – Śmietanka towarzyska 2D / Napisy
14:45 – Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie 2D / Dubbing
14:50 – Nowe przygody Aladyna 2D / Dubbing
15:00 – Boska Florence 2D / Napisy
15:30 – Barbie: Gwiezdna przygoda 2D / Dubbing
16:20 – Legion samobójców 2D / Napisy
16:25 – Czerwony kapitan 2D / PL / Strefa Platinum
16:30 – Mój przyjaciel smok 2D / Dubbing
16:35 – Jak zostać kotem 2D / Dubbing
16:50 – Rekiny wojny 2D / Napisy
17:00 – Jason Bourne 2D / Napisy / Strefa Platinum
17:15 – Nowe przygody Aladyna 2D / Dubbing
17:30 – Boska Florence 2D / Napisy
17:30 – Boska Florence 2D / Napisy / Strefa Platinum
18:40 – Jak zostać kotem 2D / Dubbing
18:50 – Czerwony kapitan 2D / PL
18:50 – Czerwony kapitan 2D / PL / Strefa Platinum
19:00 – Legion samobójców 2D / Napisy
19:00 – National Theatre Live: Człowiek dwóch szefów 2D / Napisy
19:30 – Rekiny wojny 2D / Napisy
19:40 – Śmietanka towarzyska 2D / Napisy
19:40 – Śmietanka towarzyska 2D / Napisy / Strefa Platinum
20:00 – Boska Florence 2D / Napisy
20:00 – Boska Florence 2D / Napisy / Strefa Platinum
20:45 – Ben-Hur 2D / Napisy
21:15 – Czerwony kapitan 2D / PL
21:15 – Czerwony kapitan 2D / PL / Strefa Platinum
21:40 – Legion samobójców 2D / Napisy
21:55 – Jason Bourne 2D / Napisy
22:00 – Kiedy gasną światła 2D / Napisy
22:00 – Złe mamuśki 2D / Napisy / Strefa Platinum