Cinema City Kinepolis
Adres: ul. Bolesława Krzywoustego 72
Poznań
Cinema City Kinepolis - zapowiedzi wydarzeń
Repertuar Cinema City Kinepolis
11:50 – Ratchet i Clank 3D (dubbing)
11:40 – Szefowa (film z napisami)
11:30 – Zwierzogród (dubbing)
12:20 – Księga Dżungli (dubbing)
12:50 – Ratchet i Clank (dubbing)
12:30 – Łowca i Królowa Lodu (dubbing)
13:15 – Cloverfield Lane 10 (film z napisami)
13:40 – Księga Dżungli 3D (dubbing)
13:20 – Kung Fu Panda 3 3D (dubbing)
13:50 – Szefowa (film z napisami)
13:45 – Zwierzogród (dubbing)
14:40 – Księga Dżungli (dubbing)
14:00 – Ratchet i Clank 3D (dubbing)
15:30 – Cloverfield Lane 10 (film z napisami)
15:30 – Kung Fu Panda 3 (dubbing)
15:00 – Ratchet i Clank (dubbing)
15:00 – Łowca i Królowa Lodu (dubbing)
16:00 – Księga Dżungli 3D (dubbing)
16:30 – Kung Fu Panda 3 (dubbing)
16:40 – Letnie przesilenie
16:20 – Planeta Singli
16:10 – Po tamtej stronie drzwi (film z napisami)
16:10 – Ratchet i Clank 3D (dubbing)
16:00 – Szefowa (film z napisami)
16:45 – Zwierzogród (dubbing)
17:30 – Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości (dubbing)
17:45 – Cloverfield Lane 10 (film z napisami)
17:00 – Księga Dżungli (dubbing)
17:40 – Kung Fu Panda 3 3D (dubbing)
17:15 – Piąta fala (film z napisami)
17:20 – Pięćdziesiąt twarzy Blacka (film z napisami)
17:10 – Ratchet i Clank (dubbing)
17:30 – Łowca i Królowa Lodu (film z napisami)
18:30 – High-Rise (film z napisami)
18:20 – Księga Dżungli 3D (dubbing)
18:40 – Kung Fu Panda 3 (dubbing)
18:00 – Moje wielkie greckie wesele 2 (film z napisami)
18:50 – Pitbull. Nowe porządki
18:20 – Po tamtej stronie drzwi (film z napisami)
18:20 – Ratchet i Clank 3D (dubbing)
18:10 – Szefowa (film z napisami)
19:50 – Hardcore Henry (film z napisami)
19:20 – Księga Dżungli (dubbing)
19:45 – Piąta fala (film z napisami)
19:30 – Pięćdziesiąt twarzy Blacka (film z napisami)
19:10 – Planeta Singli
19:20 – Ratchet i Clank (dubbing)
19:00 – Zwierzogród (dubbing)
20:40 – 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach
20:40 – Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości (film z napisami)
20:00 – Cloverfield Lane 10 (film z napisami)
20:30 – Letnie przesilenie
20:10 – Moje wielkie greckie wesele 2 (film z napisami)
20:30 – Po tamtej stronie drzwi (film z napisami)
20:20 – Szefowa (film z napisami)
20:00 – Łowca i Królowa Lodu (film z napisami)
21:30 – Cień (film z napisami)
21:20 – Deadpool (film z napisami)
21:00 – High-Rise (film z napisami)
21:40 – Księga Dżungli (film z napisami)
21:40 – Pięćdziesiąt twarzy Blacka (film z napisami)
21:40 – Pitbull. Nowe porządki
21:00 – Spotlight (film z napisami)
22:15 – Cloverfield Lane 10 (film z napisami)
22:00 – Gejsza
22:20 – Moje wielkie greckie wesele 2 (film z napisami)
22:15 – Piąta fala (film z napisami)
22:00 – Planeta Singli
22:30 – Po tamtej stronie drzwi (film z napisami)
22:30 – Szefowa (film z napisami)
22:30 – Łowca i Królowa Lodu (film z napisami)