Cinema City Kinepolis
Adres: ul. Bolesława Krzywoustego 72
Poznań
Cinema City Kinepolis - zapowiedzi wydarzeń
Repertuar Cinema City Kinepolis
13:40 – Naznaczony: rozdział 3 (film z napisami)
13:50 – Polowanie na prezydenta (film z napisami)
13:40 – Twarz Anioła (film z napisami)
14:00 – Jurassic World 3D (film z napisami)
14:30 – Minionki (dubbing)
15:10 – Dziewczyna warta grzechu (film z napisami)
15:20 – Jurassic World (film z napisami)
15:20 – Minionki 3D (dubbing)
15:50 – Naznaczony: rozdział 3 (film z napisami)
15:00 – San Andreas 3D (film z napisami)
16:40 – Ekipa (film z napisami)
16:40 – Jurassic World 3D (film z napisami)
16:00 – Kraina jutra (dubbing)
16:30 – Minionki (dubbing)
16:00 – Polowanie na prezydenta (film z napisami)
16:30 – Ups! Arka odpłyneła (dubbing)
17:40 – Dom (dubbing)
17:20 – Dziewczyna warta grzechu (film z napisami)
17:00 – Mad Max: Na drodze gniewu (film z napisami)
17:30 – Minionki 3D (dubbing)
17:00 – Najdłuższa podróż (film z napisami)
17:00 – Poltergeist (film z napisami)
17:30 – San Andreas (film z napisami)
18:10 – Agentka (film z napisami)
18:10 – Avengers: Czas Ultrona (film z napisami)
18:00 – Jurassic World (film z napisami)
18:40 – Kraina jutra (dubbing)
18:40 – Minionki (dubbing)
18:00 – Naznaczony: rozdział 3 (film z napisami)
18:10 – Polowanie na prezydenta (film z napisami)
18:50 – Twarz Anioła (film z napisami)
18:30 – Ups! Arka odpłyneła (dubbing)
18:20 – Wiek Adaline (film z napisami)
19:50 – Apartament
19:30 – Dziewczyna warta grzechu (film z napisami)
19:20 – Jurassic World 3D (film z napisami)
19:30 – Mad Max: Na drodze gniewu 3D (film z napisami)
19:40 – Minionki 3D (dubbing)
19:40 – Najdłuższa podróż (film z napisami)
19:00 – Rozumiemy się bez słów (film z napisami)
20:40 – Agentka (film z napisami)
20:40 – Jurassic World (film z napisami)
20:30 – Kraina jutra (film z napisami)
20:50 – Minionki (dubbing)
20:10 – Naznaczony: rozdział 3 (film z napisami)
20:20 – Polowanie na prezydenta (film z napisami)
20:00 – San Andreas (film z napisami)
20:50 – Wiek Adaline (film z napisami)
21:40 – Agentka (film z napisami)
21:40 – Dziewczyna warta grzechu (film z napisami)
21:00 – Ekipa (film z napisami)
21:50 – Minionki 3D (dubbing)
21:20 – Szybcy i wsciekli 7 (film z napisami)
21:00 – Twarz Anioła (film z napisami)
21:20 – Złota Dama (film z napisami)
22:00 – Jurassic World 3D (film z napisami)
22:00 – Mad Max: Na drodze gniewu (film z napisami)
22:20 – Najdłuższa podróż (film z napisami)
22:20 – Naznaczony: rozdział 3 (film z napisami)
22:30 – Polowanie na prezydenta (film z napisami)
22:30 – San Andreas 3D (film z napisami)