Cinema City Kinepolis
Adres: ul. Bolesława Krzywoustego 72
Poznań
Cinema City Kinepolis - zapowiedzi wydarzeń
Repertuar Cinema City Kinepolis
10:30 – Gabriel (film z napisami)
10:50 – Grand Budapest Hotel (film z napisami)
10:20 – Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz (dubbing)
10:45 – Karol, który został świętym (dubbing)
10:00 – LEGO Przygoda (dubbing)
10:00 – Muppety: Poza prawem (dubbing)
10:00 – Noe: Wybrany przez Boga (dubbing)
10:00 – Pan Peabody i Sherman 3D (dubbing)
11:40 – Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz 3D (dubbing)
11:30 – Kraina Lodu (dubbing)
11:00 – Need for Speed (film z napisami)
11:15 – Niebo istnieje… naprawde (film z napisami)
11:30 – Niezgodna (film z napisami)
11:15 – Noe: Wybrany przez Boga 3D (film z napisami)
11:15 – Pan Peabody i Sherman (dubbing)
11:00 – Sarila (dubbing)
11:30 – Syn Bozy (dubbing)
12:30 – Gabriel (film z napisami)
12:00 – Kamienie na szaniec (film z napisami)
12:10 – LEGO: Przygoda 3D (dubbing)
12:30 – Muppety: Poza prawem (dubbing)
12:45 – Noe: Wybrany przez Boga (dubbing)
12:15 – Pan Peabody i Sherman 3D (dubbing)
13:45 – 300: Początek Imperium (film z napisami)
13:10 – Grand Budapest Hotel (film z napisami)
13:00 – Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz (dubbing)
13:15 – Kochanie, chyba Cię zabiłem (dubbing)
13:40 – Need for Speed (film z napisami)
13:30 – Niebo istnieje… naprawde (film z napisami)
13:30 – Pan Peabody i Sherman (dubbing)
13:00 – Sarila (dubbing)
14:30 – Gabriel (film z napisami)
14:20 – Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz 3D (dubbing)
14:20 – LEGO Przygoda (dubbing)
14:15 – Locke (film z napisami)
14:30 – Niezgodna (film z napisami)
14:00 – Noe: Wybrany przez Boga 3D (film z napisami)
14:30 – Pan Peabody i Sherman 3D (dubbing)
14:20 – Snowpiercer – Arka Przyszłości (film z napisami)
15:15 – Droga do zapomnienia (film z napisami)
15:20 – Grand Budapest Hotel (film z napisami)
15:40 – Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz (dubbing)
15:00 – Muppety: Poza prawem (dubbing)
15:45 – Niebo istnieje… naprawde (film z napisami)
15:30 – Noe: Wybrany przez Boga (dubbing)
15:45 – Pan Peabody i Sherman (dubbing)
15:00 – Sarila (dubbing)
16:00 – Wkręceni (dubbing)