Ruszyła sprzedaż karnetów na mecze Kolejorza

Autor: bigbiciq. Poznań, 14 Czerwca 2019

W czwartek ruszyła sprzedaż karnetów na sezon 2019/20 oraz Jesień19. Do końca czerwca, w przedsprzedaży roczny abonament na spotkania Lecha Poznań w Lotto Ekstraklasie można kupić już od 340 złotych, z kolei za 10 ligowych meczów kibic zapłaci od 200 złotych.

Jeśli chodzi o poziom sportowy, to w poprzednim sezonie nie sprostaliśmy oczekiwaniom naszych kibiców, zajmując ósme miejsce na zakończenie rozgrywek. Teraz, wraz z początkiem przygotowań do kolejnego ligowego rozdania, chcemy pokazać, że trafiają do nas wszelkie uwagi, stąd zdecydowaliśmy się na obniżenie cen – mówi Daniel Zieliński, kierownik działu sprzedaży biletów. – Zanim uruchomiliśmy sprzedaż karnetów, ceny abonamentów skonsultowaliśmy ze Stowarzyszeniem Kibiców „Kolejorz”, które przychyliło się do naszych propozycji. Liczymy, że najbliższymi działaniami odzyskamy nieocenione wsparcie na trybunach dla nowej drużyny Lecha i wrócimy na szczyt ligowej frekwencji – dodaje.

Roczny abonament dla siebie lub dla najbliższych można mieć już za 340 (Strefa B) lub 475 złotych (Strefa A). W karnecie zawarte będzie co najmniej 19 spotkań, które Kolejorz rozegra w ramach rozgrywek Lotto Ekstraklasy. Ewentualne spotkania Pucharu Polski wliczone będą w cenę abonamentu. Warto pamiętać, że zakup karnetu gwarantuje oszczędność, a za jeden mecz, który zawarty jest w abonamencie zapłacisz odpowiednio 18 i 25 złotych.

Z kolei obecność na dziesięciu jesiennych spotkaniach Kolejorza to koszt 200 (Strefa B) lub 300 złotych (Strefa A). Wówczas cena pojedynczej wejściówki na każde ze spotkań Lecha rozegranych do końca 2019 roku to 20 i 30 złotych.

Decydując się na abonamenty Sezon18/19, Sezon18/19 od października, Wiosna19 oraz Wiosna19+Runda Finałowa zagwarantowaliśmy kibicom oszczędność, zależnie od wybranej strefy. Nie została ona jednak zrealizowana, poprzez obniżenie cen biletów w trakcie sezonu, dlatego teraz gramy fair i doładowujemy konta tych karnetowiczów różnicą pomiędzy zapewnionym w momencie zakupu poziomem oszczędności a kwotą, którą należałoby wydać na zakup biletów na starcia poznaniaków. Vouchery w systemie biletowym będzie można wykorzystać na zakup kolejnego karnetu lub na nabycie biletów w najbliższym sezonie.

Warto pamiętać, że każdemu kibicowi, który przedłuży swój karnet z ostatniego sezonu lub rundy przysługuje skumulowany rabat lojalnościowy. Żeby taniej kupić abonament z wykorzystaniem nagromadzonego dotychczas rabatu lojalnościowego należy dołączyć do programu LECHICI i powiązać to konto z systemem sprzedaży biletów jeszcze przed zakupem abonamentu. Dodatkowo cenę karnetu uczestnicy programu mogą obniżyć zgromadzonymi punktami.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.