smaczneGO

Wege Festiwal w Poznaniu!

Wege Festiwal w Arenie  Foto: materiały informacyjne / facebook

W najbliższy weekend (25-26 maja) na ponad 100 stoiskach w poznańskiej Arenie będzie można smakować potrawy kuchni wegańskiej i wegetariańskiej a także zakupić ekologiczne produkty. Roślinna kuchnia zaproponuje podróż po smakach całego świata. Pojawi się kuchnia indyjska, gruzińska, meksykańska, koreańska, a także wietnamska!

Na miejscu spróbować będzie można takich dań jak kolorowe hot dogi w chrupiących bułkach z warzywnymi dodatkami, chińskie pierożki z przeróżnymi farszami, chlebki gruzińskie, koreańskie gołąbki z kimchi, wegańskie burgery. A na deser czekoladowe brownie z fasoli, wegańskie kremowe serniki, tureckie tradycyjne, orzechowe baklawy oraz wegańskie lody!

Strefa gastronomiczna to nie wszystko podczas Wege Festiwalu. Osoby pasjonujące się papierem, plakatem, hand madem, makijażem i wszystkim innym co wizualne, będą mieli okazję znaleźć coś dla siebie podczas towarzyszącej festiwalowi strefie Papierówka oraz EkoPiękno.

Wege Festiwal Poznań Hala Arena 25-26 maja, bilety 5zł do godz. 13:00, po 13:00 wstęp bezpłatny!. Sobota 11:00 – 20:00, Niedziela 11:00 – 18:00

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/921177594884017/

Użyte w artykule zdjęcia: materiały informacyjne / facebook

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz

Kalendarium