Biofarm Basket – KK Warszawa 86:82 – Poznań 02.12.2017 r.

Biofarm Basket - KK Warszawa 86:82 - Poznań 02.12.2017 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter
Biofarm Basket - KK Warszawa 86:82 - Poznań 02.12.2017 r.

Wynik spotkania Biofarm – KK Warszawa praktycznie do samego końca nie był pewny. Jednak ostatecznie podopieczni Przemysława Szurka wygrali przed własną publicznością 86:22.

Zaczęło się od prowadzenia gości, którzy ostatecznie wygrali pierwszą kwartę 20:19. Obraz gry zmienił się w drugiej kwarcie na korzyść zespołu Biofarmu, którego zawodnicy poprawili skuteczność, a jednocześnie ograniczyli zdobycze punktowe gości przełamując gości i wygrywając 25:14. Jednak myliłby się ten, kto stwierdziłby, że poznaniacy weszli w swój rytm meczowy… niestety nic z tego. Wprawdzie zespół poznański ani na moment nie oddawał prowadzenia, ale przewaga z każdą minutą malała. Jeszcze pod koniec 3 kwarty wynosiła 9 punktów, jednak suma błędów przeważyła szalę i ostatecznie zawodnicy Biofarmu przegrali ją jednym punktem. Czwarta kwarta nie była lepsza od trzeciej i była festiwalem błędów pod oboma koszami. Ostatecznie, mimo przegranych trzech kwart, poznaniacy wygrali spotkanie.

Biofarm Basket Poznań – KK Warszawa 86:82 (19:20, 25:14, 23:24, 19:24)