• 39 M. Ratajczak faulowany w polu karnym jedenastka dla Poloni zamieniona na bramkę przez faulowanego
  • 38' Strzał z wolnego K. Poprawski słupek piłka utrzymuje się w grze
  • 34' Bardzo groźna akcja gospodarzy niestety piłka mija lewy słupek bramkarza gości
  • 33' Rzut rożny dla gości , piłka po za boiskiem
  • 31' Po groźniej akcji Poloniści będę starali się zagrozić bramce przeciwników po stałym fragmencie gry ( rzut rożny )
  • 29' Po dośrodkowaniu przez Perłe ( K. Poprawski ) Poloni strzela druga bramkę w tym spotkaniu
  • 28' Faul gości w środku pola za ktory goście otrzymują żółta kartę
  • 24' Pierwszy atak gości próba nieudana
  • 22' Drybling przed polem karnym ( A. Kruś ) niestety strzał niecelny
  • 20' Faul w środku boiska , wrzutka w pole karne strzał niecelny gospodarze dalej starają się zdominować spotkanie
  • 16' Rzut rożny dla Poloni który zamienia w bramkę M. Ratajczak
  • 15' Rzut rożny dla Poloni
  • 13' Polonia cały czas stara się zdominować przeciwnika
  • Wrzutka na pole karne z prawej starony ( Ł. Tuliszka ) i strzał na bramkę przeciwnika ( M. Ratajczak ) niestety próba niecelna
  • 8'

• 5 Polonia jak już przyzwyczaiła po przez ostatnie mecze stara się zdominować przeciwnika i zmierza ku zdobyciu bramki
  • 1' Rozpoczęcie spotkania.
  • Niedziela spotykamy się na kolejnym meczu Poloni Poznań, która podejmie dziś zespół z Boborówka. Zapraszamy na relacje live.