Wina Marka Kondrata

Autor: miarecki. Poznań, 23 Października 2017

Marek Kondrat oficjalnie otworzył swój nowy sklep winiarski na Jeżycach, a podczas sobotnich spotkań opowiadał o swojej pasji i ulubionych smakach.

Wszystkie wina w kolekcji zostały wybrane przez znanego aktora w trakcie jego podróży po świecie. W ofercie można znaleźć produkty znanych producentów, jak również prawdziwe perełki z niewielkich lokalnych winnic. Ceny w przypadku przeważającej liczby win, wynoszą w granicach 25-50 złotych za butelkę.

Marek Kondrat rozwija sieć sklepów franczyzowych w stolicy Wielkopolski. – Naszym celem jest upowszechnianie kultury picia wina i jego naturalnych kontekstów. Chcemy przekonywać, że dobre wino to takie, które nam smakuje, a co ważne, nie musi kosztować fortuny. Będziemy zachęcać do poszukiwania własnego smaku, eksperymentowania, poznawana historii wina na nowo

W ofercie znajdują się również akcesoria winiarskie, kieliszki, książki Marka Kondrata oraz ekologiczne czekolady z Austrii, które podkreślają smak wina i są jego idealnym uzupełnieniem..

Otwarcie poznańskiego punktu zbiegło się z piątą rocznicą działalności sieci Kondrat Wina Wybrane. Obecnie zrzesza ona osiem lokali. Sklep Kondrat Wina Wybrane przy ulicy Polnej 7 w Poznaniu.

Użyte w artykule zdjęcia: Maciej Zakrzewski / materiały prasowe, Maciej Zakrzewski
Ekocuda

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.