Biofarm rozpoczyna sezon od zwycięstw

Biofarm Basket Poznań vs SKK Siedlce 86:72 - Poznań 08.10.2017  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter
Biofarm Basket Poznań vs SKK Siedlce 86:72 - Poznań 08.10.2017 r.

Początek sezonu 2017/2018 I ligi koszykówki męskiej dla Biofarmu był bardzo dobry. Poznaniacy po wyjazdowym zwycięstwie nad Kotwicą Kołobrzeg (69:49) pokonali, przed swoją publicznością SKK Siedlce 86:72

Do końca 1 kwarty jeszcze 2-krotnie zmieniało się prowadzenie, i ostatecznie wygrali ją goście. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 34:31 dla poznaniaków. Po wznowieniu spotkania drużyny dbały stały poziom emocji wymieniając się prowadzeniem. Po trzech kwartach Biofarm prowadził już 60:49. Gdy w 4 kwarcie przewaga gospodarzy wzrasta do 15 punktów, to można , oczywiście z umiarkowanym optymizmem, oczekiwać na pomyślny finał tej potyczki. Po niespełna 6 minutach ostatniej, 4 kwarty, przewaga poznaniaków zmalała do do 4 punktów. Jednak dobrej gry rywale nie znaleźli sposobu na Jakuba Fiszera, który dzisiaj rozegrał rewelacyjne zawody, któy zdobył dzisiaj aż 30 puntków!

Biofarm Basket Poznań vs SKK Siedlce 86: 72 (16:18, 18:13, 26:18, 26:23)

Użyte w artykule zdjęcia: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter