Udane dla poznaniaków Mistrzostwa Polski Seniorów

MIstrzostwa Polski Seniorów Zapasy Styl Klasyczny  Foto: KS Sobieski

Udanie zakończyły się dla poznańskiego klubu rozgrywane w Raciborzu Mistrzostwa Polski Seniorów w Zapasach w Stylu Klasycznym. Na matach w sali Rafako Tadeusz Michalik (kat 85 kg) i Edgar Babayan (kat 80 kg) nie mieli sobie równych i wygrywając wszystkie walki zdobyli złote medale w swych kategoriach wagowych.

Do finału dotarł również Marcin Olejniczak w kat 98 kg ale w wyrównanym pojedynku przegrał na punkty z Radosławem Grzybickim zdobywając II miejce. III miejsce padło łupem Dominika Sikory który w kategorii 59 kg w półfinale musiał uznać wyższość
Przemysława Piątka z RCSZ OLIMPIJCZYK, Radom a już w walce o medal brązowy bez problemów poradził sobie z kolejnym zawodnikiem z Radomia.

W klasyfikacji drużynowej KS Sobieski Poznań zajął III miejsce gromadząc 182 punkty.

Użyte w artykule zdjęcia: KS Sobieski