Lubię! Ciekawy atlas z przepisami z poznańskiej Śródki

Autor: miarecki. Poznań, 17 Lutego 2017

Monika Mądra-Pawlak i Jan Pawlak, właściciele „La Ruiny” i „Raju” od lat nie tylko prowadzą swój gastronomiczny biznes na Śródce, ale przede wszystkim są animatorami ciekawych działań kulturalnych. W najbliższą środę opowiedzą o swoim najnowszym projekcie „Lubię”.

Przez samych autorów „Lubię” nazywane jest „Atlasem z przepisami”, to ponad 300 stron ze zdjęciami ze wspólnych podróży po świecie, opowieści o nich samych, gościach i przyjaciołach kultowej kawiarni i restauracji na Śródce oraz – oczywiście – przepisów.

To rzecz do czytania, przeglądania i gotowania. Została wydana przez autorów i właścicieli „La Ruiny” oraz „Raju” samodzielnie, aby uniknąć presji wydawców i przełożyć na papier dokładnie to, czym pragną się podzielić, tak samo jak z przygotowywanym przez nich jedzeniem. Książka dostępna jest w ich lokalach oraz wybranych księgarniach.

Spotkani z autorami odbędzie się w środę 22 lutego o godz. 18:00 w Słodowni +1. Poprowadzi je Małgorzata Minta, autorka bloga „Minta Eats która spyta swoich rozmówców m.in. o wojaże po świecie, odkrywanie nowych smaków i lądów, Śródkę, knajpy i kolejne podróżnicze plany.

Monia i Jan Pawlakowie

Użyte w artykule zdjęcia: Jan Pawlak

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.