Po co komu kultura? Były szef Instytutu Adama Mickiewicza w Concordii

Autor: miarecki. Poznań, 8 Lutego 2017

Po co nam kultura, jak wpływa na współczesne społeczeństwo, jak można na niej zarobić i czy jest opłacalna? Na wszystkie te pytania, oraz wiele innych odpowie Paweł Potoroczyn – dyplomata, pisarz, wydawca, producent muzyczny i filmowy w ramach cyklicznych spotkań Design Open w Concordii.

Paweł PotorczynDesign jest demokratyczny – tak twierdzą organizatorzy otwartych spotkań z projektantami, architektami i osobami związanymi z szeroko pojętym projektowaniem. Tym razem temat projektowania potraktowano bardzo nieoczywiście. Gościem najbliższego spotkania będzie ktoś, kto tworzy kulturę, której co prawda nie zawsze można dotknąć, ale z całą pewnością ma na nasze życie duży wpływ.

Jaki i czy w ogóle można go przewidzieć? Czy współczesność domaga się w ogóle jakiegoś konkretnego rodzaju kultury i w jaki sposób z niej korzysta? I w końcu – w jaki sposób i czy w ogóle warto wiązać kulturę z biznesem?

Opowie o tym Paweł Potoroczyn. Od 2008 do 2016 dyrektor Instytutu Adama Mickiewicza, dziś związany z SWPS. Spotkanie ma charakter otwarty, obowiązują jednak zapisy.

Wykład z Pawłem Potoroczynem z cyklu Design Open „Po co komu kultura?” – Concordia Design, 15 lutego, godz. 17:00 – 18:00

Zapisy na stronie: http://www.concordiadesign.pl/pl/dla-kazdego/wydarzenia/po-co-komu-kultura

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe, Concordia Design

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Lepszykomentarz