Piłka nożna: Kotwica zdobyła kolejne punkty

Kotwica Kórnik - Mustang Wielgie  Foto: materiały prasowe

Drugoligowe piłkarki Kotwicy Kórnik, po nie najlepszym początku sezonu, z meczu na mecz grają coraz lepiej i skuteczniej. Ostatnie trzy ligowe mecze, to trzy zwycięstwa i to do zera.

W ostatnim meczu, pokonały Mustang Wielgie 5:0, jednak to zaledwie 5:0. Tyle okazji, ile miały piłkarki z Leśnej na zdobycie bramek można by obdzielić nie jeden mecz. Drużyna gości bardzo sporadycznie, była wstanie zawiązać jakąś akcję. Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0.

Po przerwie gra była dość podobna, oblężenie bramki Mustanga. Padły bramki, ale zaledwie cztery. Bardzo dobrze zagrała wchodząca w drugiej połowie, Hanna Cerajewska strzelając dwie bramki. Ładnym strzałem z ponad 20 metrów popisała się Justyna Dziabaszewska. No i kolejne bramki Ewy Weber.

W tym meczu kórniczanki powiny strzelić kilkanaście bramek.

Kotwica Kórnik – Mustang Wielgie 5:0(1:0)
1:0 42′ Weber
2:0 56′ Cerajewska
3:0 67′ Dziabaszewska
4:0 72′ Carajewska
5:0 73′ Weber

Kotwica – Aleksandra Blige, Violetta Biegańska, Katarzyna Sikora(72′ Małgorzata Ładniak), Nicola Majewska, Klaudia Jędraszyk(55′ Hanna Cerajewska), Martyna Boguszyńska, Aleksandra Chojnacka, Ewa Weber, Patrycja Grzybkowska(74′ Marta Boruch), Justyna Dziabaszewska, Klaudia Jaskuła