Tesco zatrudnia 200 nowych pracowników

Autor: miarecki. Poznań, 25 Sierpnia 2016

Tesco rozpoczęło rekrutacje 200 etatowych pracowników do nowego Centrum Dystrybucji Tesco w Komornikach. W okresach przedświątecznych dodatkowo pracę znajdzie kolejnych 200 osób na umowy tymczasowe.

Tesco centrum dystrybucjiNowy podpoznański magazyn dołączy do dwóch działających centrów dystrybucji Tesco zlokalizowanych w Teresinie koło Warszawy i Gliwicach. Magazyn w Komornikach rozpocznie pracę na przełomie września i października. Będzie obsługiwał 140 sklepów Tesco w północno-zachodniej Polsce. Z magazynu realizowane będą dostawy tzw. suchej żywności, czyli produktów nie wymagających przechowywania i transportu w obniżonych temperaturach.

Co oferuje Tesco? Na zainteresowanych czekają stanowiska magazyniera oraz magazyniera – operatora wózka widłowego wysokiego składu, Tesco poszukuje także pracowników technicznych. Aby aplikować, wystarczy wejść na stronę tesco.pl/kariera, bądź złożyć CV w centrum rekrutacji w Punkcie Obsługi Klienta w Tesco w Poznaniu przy ul. Serbskiej lub ul. Mrągowskiej.

Tesco oferuje umowę o pracę, zapewnia pakiet świadczeń socjalnych. Do grona 200 zatrudnionych bezpośrednio przez Tesco dołączy podobna liczba pracowników tymczasowych, którzy będą wspierać pracę centrum w okresach szczególnie intensywnych handlowo.

Dla wygody pracowników, w obiekcie zlokalizowana będzie stołówka z własną kuchnią. Obok magazynu powstanie parking na 160 samochodów osobowych i 30 rowerów.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.