Wojskowi nie próżnują, dalej wygrywają

WKS Grunwald - Sparta Oborniki 26:20 - Poznań 16.04.2016 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Pawel Rychter
WKS Grunwald - Sparta Oborniki 26:20 - Poznań 16.04.2016 r.

W ostatnim meczu, przed własną publicznością, zawodnicy WKS-u Grunwald pewnie pokonali drużynę Sparty Oborniki 26:20 (17:6). Poznaniacy już tydzień temu wywalczyli sobie awans do I ligi, a w obecnym sezonie ani razu nie przegrali spotkania grając w Poznaniu.

W pierwszej połowie, szybka i efektywna gra poznaniaków dała im duże prowadzenie w przerwie. W drugiej części spotkania wysokie prowadzenie wprowadziło rozluźnienie i goście częściowo odrobili straty, jednak nie zdołali dogonić rozpędzonych wojskowych.

Gorący doping poniósł nas do kolejnej wygranej, po której na środku boiska polał się szampan, który otworzył Prezes Sekcji płk Grzegorz Ślusarz – komentował uradowany kierownik sekcji Krzysztof Brzeziński. Efektownym zwycięstwem podziękowaliśmy kibicom za cały sezon i zaprosiliśmy już na rozgrywki I ligi, które rozpoczną się w miesiącu wrześniu.

Za tydzień ostatni mecz sezonu – wojskowe derby ze Śląskiem we Wrocławiu.