Futsal mężczyzn: M40.pl Poznań – GI Malepszy Futsal Leszno 5:2 (1:1)

Mecz II ligi futsalu: M40.pl Poznań - Futsal Leszno  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

W 14 kolejce II ligi futsalu mężczyzn M40.pl Poznań pokonał GI Malepszy Futsal Leszno 5:2 (1:1)

Pierwsza część spotkania przebiega nadzwyczaj spokojnie. Oba zespoły badają swoje możliwości. Pierwsi na listę strzelców w 7. minucie wpisują się gospodarze, za sprawą Grzegorza Urbańskiego. W 13. minucie goście dostają prezent w postaci rzutu karnego. podchodzi do niego Jakub Molicki. Przy pierwszym uderzeniu poznański bramkarz radzi sobie z piłką, ale nieszczęśliwie wybija ja pod nogi leszczynianina. Tym razem nie mam mowy o pudle. Pierwsza połowa kończy się remisem 1:1.

Na 5. minut przed końcem spotkania na tablicy widniał wynik 3:2. Wtedy, to Bartosz Tomaszewicz próbując zatrzymać pędzącego na bramkę gości Marciniaka dotyka piłki ręką i z czerwoną kartką musi opuścić boisko. Poznaniacy wykorzystują tą przewagę i powiększają przewagę do 4:2. Leszczynianie chcąc odwrócić sytuację w 37. minucie wycofują bramkarza, a to w konsekwencji prowadzi do kolejnego gola dla gospodarzy.