Samochód nie odpala? Wezwij na pomoc Straż Miejską

Autor: irag. Poznań, 7 Stycznia 2016

Gdy zrobiło się mroźno w naszej Metropolii, podobno w sklepach z akumulatorami zrobiło się tłoczno. Nic dziwnego. Wielu kierowców miało problemy z uruchomieniem swojego samochodu. Na ratunek pospieszyli również strażnicy miejscy z Obornik.

Przy tak dużym mrozie najczęściej mogą pojawić się problemy między innymi z odpaleniem samochodów – mówią urzędnicy z Obornik – wszyscy kierowcy poruszających się po ulicach naszej gminy, których spotka taki problem mogą liczyć w tych mroźnych dniach na pomoc pracowników Straży Miejskiej w Obornikach.

W najbliższych dniach ma się zrobić nieco “cieplej”. Temperatura w dzień może być nawet dodatnia. Do tego czasu część właścicieli samochodów mających problemy z ich odpaleniem może liczyć na pomoc strażników. Można się z nimi skontaktować dzwoniąc na numer 609 779 997. pod warunkiem oczywiście, że na mrozie nie przestanie działać nam smartfon.

Zima jest OK - parking przy ulicy Gnieźnieńskiej

Ekocuda

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Komentarze (2)

  1. dodzwonilem sie do strazy miejskiej i zapytalem o to – otrzymalem odpowiedz, ze w poznaniu nie. dziekuje 😉

  2. Nie wiem kiedy dzwoniłeś ale ja 3 lata temu byłem zmuszony prosić SM o pomoc. Zadzwoniłem i po 20 minutach było po sprawie. Pomogli, podziękowałem i pojechali. Ta przygoda nauczyła mnie jednak pokory i zakupiłem nowy akumulator o który dbam przez cały rok – zero stresu.