Spójnia podbiła Poznań

MKS Poznań - Spójnia Gdynia 19:21 - Poznań 21.11.2015 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter
W spotkaniu 10. kolejki 1 ligi piłki ręcznej gr. A zmierzyły się drużyny MKS-u Poznań i Spójnią Gdynia. Niestety poznaniacy przegrali przed własną publicznością 19:21, tym samym przerwana została passa pięciu zwycięstw przed własną publicznością. Mecz rozegrano w hali Gimnazjum nr 54 przy ulicy Newtona w Poznaniu. Poznań 21.11.2015 r.

W spotkaniu 10. kolejki 1 ligi piłki ręcznej grupy A zmierzyły się drużyny MKS-u Poznań oraz Spójnia Gdynia. Pomimo bardzo wyrównanego i bardzo zaciętego spotkania poznaniacy ulegli gościom 19:21.

W ostatnich minutach zdawało się, że MKS zdoła przynajmniej zremisować, jednak ostatnie, skuteczne akcje gości oraz ostre wejścia obrony gdynian przechyliły szalę zwycięstwa na ich stronę, tym samym przerwana została passa pięciu zwycięstw przed własną publicznością.