Naucz się migania

Autor: irag. Poznań, 15 Października 2015

Kolejny już raz Wielkopolskie Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym organizuje bezpłatne lekcje języka migowego. Przyjść może każdy, kto chce rozpocząć lub kontynuować naukę.

Zawsze zaczynamy naukę od nauki alfabetu oraz znaków przydatnych w pierwszym kontakcie z Głuchymi – wyjaśniają organizatorzy – zapraszamy zarówno tych, którzy go zupełnie nie znają, jak i tych, którzy chcą go podszkolić, poznać nowe znaki oraz fajnych ludzi, z którymi można pomigać.

Początkujący zaczną oczywiście od podstaw, a osoby chcące doskonalić swoje umiejętności w polskim języku migowym będą mogły uczyć się kolejnych znaków w drugiej grupie.

Będzie można także rozpocząć naukę alfabetu LORMA, czyli specjalnej metody komunikacji przygotowanej dla osób głuchoniewidomych. Jak przekonują przedstawiciele Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym nie jest ona aż tak trudna.

Bezpłatne lekcje języka migowego w Tandem Pubie w Poznaniu organizowane są już po raz czwarty.

Atmosfera zawsze sympatyczna, z dużą dawką humoru i pozytywnej energii – podkreślają organizatorzy – niech jesienna pogoda Was nie zniechęci, ukryjemy się w przytulnej, podziemnej sali Tandem pubu, zapraszamy!

Najbliższe spotkanie i bezpłatna lekcja migania odbędzie się w Tandem Pubie przy ul. Gwarnej 9 w Poznaniu w sobotę 17 października o godzinie 17:00.

Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym istnieje od 1991 roku. Regionalny Klub Głuchoniewidomych w Poznaniu założony został przez Hannę Pracharczyk w 1995 roku.

Naucz się migania

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Komentarze (Naucz się migania)

  1. Oprócz migania to można się też nauczyć migania w różnych językach a co się przełoży na praca jako nauczyciel języka arabskiego