Bańki mydlane zaczarują Rynek

Autor: bigbiciq. Poznań, 27 Maja 2015

Po raz piąty Studencka Rada Miasta Poznania zaprasza wszystkich do puszczania baniek na Starym Rynku. W najbliższą sobotę znów będzie można poczuć się jak dziecko puszczając bańki mydlane.

W ubiegłym roku Poznań tonął w milionach kolorowych baniek mydlanych. W tym roku będzie podobnie. – zachęcają organizatorzy. Bańki były elementem dzieciństwa każdego z nas i teraz mamy wyjątkową okazję, aby przypomnieć sobie ten beztroski okres. Dlatego bez względu na to ile masz lat, nie może Cię zabraknąć na Starym Rynku podczas wspólnego puszczania baniek mydlanych – dodają.

Podczas wydarzenia zagra zespół Przed Wschodem Słońca oraz Marcelina. Akcja potrwa od godziny 11:00 do 13:00, a najbardziej widowiskowy moment zaplanowany jest na godzinę 12:00

Zespół Przed Wschodem Słońca został założony w maju 2012 roku w Poznaniu z inicjatywy trzech młodych muzyków. Skład ma na celu przede wszystkim dobrą zabawę i wnoszenie w naszą “szarą rzeczywistość” pozytywnych wibracji wysyłanych przez sympatyczną sekcję rytmiczną i energiczną sekcję dętą. Efekty naszych muzycznych eksperymentów w rytmach ska, punku i funku mieliśmy okazję zaprezentować podczas największych poznańskich imprez studenckich, takich jak Wielkie Grillowanie czy Polibuda Open Air.

Marcelina to wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Jej debiutancka płyta wydana w 2011 roku została doceniona przez słuchaczy i recenzentów, otrzymała m.in. nominację do Fryderyków w kategorii
Fonograficzny Debiut Roku.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.