Waterpoliści na drugim miejscu w Pucharze Polski!

DSW Waterpolo Poznań – GKPW 59 Gorzów (Michał Zawadzki)  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

DSW Waterpolo Poznań – GKPW 59 Gorzów (Michał Zawadzki) Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterW zakończonym, w niedzielę, w Olsztynie tegorocznym Pucharze Polski, w piłce wodnej, drużyna DSW Waterpolo Poznań powtórzyła wynik z ubiegłego roku zajmując II miejsce. Najlepszym zespołem imprezy okazał się aktualny mistrz Polski Ocmer Uniwersytet Łódzki ŁSTW Łódź. W finałowym meczu łodzianie byli bezkonkurencyjni, wygrywając poznaniaków 14:2. III miejsce zajął WTS Bytom, który pokonał GKPW 59 Gorzów 12:6. Na dalszych pozycjach uplasowały się drużyny ze Szczecina i Warszawy.

Już teraz przypominamy, że piłka wodna powróci do Poznania w weekend 22 i 23 listopada br. Na basenie Term Maltańskich, w pierwszym dwumeczu Mistrzostw Polski Seniorów – Ekstraklasy poznańscy waterpoliści podejmą zespół WTS Bytom.