Jakdojade.pl do Swarzędza

Autor: miarecki. Poznań, 5 Grudnia 2013

Komórka albo smartfon z połączeniem do Internetu ułatwiają podróżowanie po często zakorkowanym mieście, wskazując najlepsze połączenia komunikacyjne. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest jadojade.pl. Do rozkładów największych miast dołączył właśnie podpoznański Swarzędz.

Pasażerowie swarzędzkich autobusów dołączyli do mieszkańców innych miast i aglomeracji, w tym Poznania i będą mogli szczegółowo zaplanować podróż prawie w całym powiecie poznańskim. Planowanie podróży uwzględnia komunikację organizowaną przez Zarząd Transportu Miejskiego oraz Przewozy Regionalne.

Serwis podając informacje o trasie przejazdu z wykorzystaniem transportu publicznego, bierze pod uwagę prowadzone roboty drogowe, rozkłady linii specjalnych, a także uwzględnia trasy piesze, pozwalające omijać przeszkody wydłużające czas przejazdu komunikacją miejską.

Oblicza też czas przejazdu i koszty biletów. Z rozwiązania miesięcznie korzysta kilka milionów osób. Z serwisu można korzystać nie tylko w przeglądarkach internetowych, ale także, dzięki specjalnym aplikacjom, na smartfonach, tabletach i w telefonach komórkowych

Jak dojade

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.